Babanızın başka bir kadınla tek gecelik ilişki yaşadığını öğrenseniz, ne yapardınız?

diyelim ki babanızın bi hata yapıp bi gün annenizden başka bi kadınla tek gecelik bi ilişki yaşadığını bi şekilde öğrendiniz. bunu sadece siz biliyosunuz ve ne annenize ne de yakın çevrenizdekilere söylemediniz , bundan sonra babanıza karşı davranışlarınız nasıl olurdu yada annenize söyler miydiniz? bu arada babanız sizin bildiğinizden habersiz.

ya da neyse şöyle anlatıyım 3 yıl önce annem evde yoktu hastanede anneannemin yanındaydı gece saat 1 , 2 derken 3 olmuştu evde yalnızım haliyle ürktüm babam hala gelmemişti sonra aradım ve telefona bi bayan çıktı ve donakaldım hiç bir şey diyemeden yanlış oldu diyerek telefonu kapadım, sonra aradan 2 saat geçti babam geldi beni uyuyo sanıyo sabah o uyurken telefonu aldım ve baktım gerçekten aradığım saatte bi arama kaydı var. aradan 3 sene geçti ve kimseye söylemedim babama çok düşkün değildim şimdi ona baktıkça gerçekten ağlayasım geliyo.

benim yerimde olsanız ne yapardınız ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Anneme söylemezdim ama babama sert çıkışırdım. Bildiğimi bilmesini isterdim ki ona göre davransın bir daha yapmasın. Hani yapsa dahi bilsin. Belki inkar ederdi bilemiyorum. Sonuçta elimde kanıt yok ama öyle olsa bile tavrımı koyardım. Onun için bir tehdit oluşturacaksam da oluştururdum. Yapmasaymış. Yine de annem için susardım. Annemin huzuru bozulmasın diye. Kurban olurum ona ben.

2|0
    0|0
    • haklısın cok haklısın .

ama belkide bunu anlayabilmek için bunu yasmak gerekiyo bilmiyorum ama söyle bişey varki babamın gözünün içine bakamıyorum ve bu cok acı bişey bunun için döktügüm göz yasını hiç bi sekilde dökmedim

Erkekler Ne Diyor 5

• Babanla konuşmalısın bence.

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun hemen aldattığını telefona bir kadın çıkmış o kadar. Ama gene annene söyleme aralarını bozma derim.

0|0
    0|0
    • gecenin üçünde telefona cıkan bi kadın , hadi onu gectim rehberde evim diye kayıtlı bi numara var eger tanıdık biri olsaydı sence acıklama gereksinimi duymazmıydı bu konuda en ufak bi sekilde iyi düşünemiyorum dogrusu :)

• Bence emin olmadığın konuda kesin yargı yapma

• sakın bişi söyleme. annenle kavga etmesin

0|0
    0|0
    • sorun oda degil istedikleri kadar kavga etsinler ama anneme tapan biriyim sadece onun üzülmesini istemedigim için böyle

• tehdit ederdim herşeyi yaptırırdım:D

0|0
    0|0
  • yaşamadıgım için bilemem allah yardımcın olsun ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Iyide niye3 sene bekledinki arkadasim:/ Yenimi aklina geldi simdi soylesende soylemesende ne degisecek... Icine dert olmus bence babanla bi konus aciklama yapsin sana.. Eger ortada bi aldatma varsa tek gecelik emin ol degildir bula bula o gecedemi bulacak kardesim dusun... Babanla konusman en dogrusu derim isin aslini ogren bittiysede annene anlatma ama eger devam ettigini seziorsan anlat derim.. Bitmis seyi annen affetse bilr hep supheci olcak annene zarar vermis olursun ama devam ediyorrsa boylede zarar vermis olursun... Babanla konus kesinlikle arkadasin

0|0
    0|0
    • ya tek gecelik buna eminim cünkü son 2 snedir annemle cok iyiler , ama babam hep bana gözü dısarda biri olarak gelmmiştir belki bunları buraya yazmam ne kadar dogru bilmiyorum ama ben annem için varım herseyim annem hiç bi sekilde o üzülsün istemedim bu yüzden konusmadım babamla.

ama söylede bişey varki o olaydan sonra babama karsı hiç bişey düşünemez oldum yani ne yapcagını bilemiyosun nasıl yapcagını , babanın suratına bakıp sen böyle böyle yaptın nasıl diyebilirsin ki

• Yahu arkadasim senin annen hastanedeyken baban tek gecelik bi kadinmi bulacak.. Hastanede annen baban onumu dusunecek? O gece bulmamistir hem tek gecelik olan kadin babanin telefonunu acacak kadar cesaretli olamaz...

Aralari iyiyse annene caktirma sakin yazik kadina.. Ama babana da soyle.. Deki baba o gece bi kadin acmisti telini kimdi ne isi vardi yaninda de.Deki biliorum uzun bir sure gecti ama icim icimi yior o kadar zamandir sorma cesareti bulamadim annemi uzmemek icn ama bylede olmuyor de

• babamla konuşmazdm. S:surat yapar sonrada yüzüne söylerdim tavrımı alırdm !

0|0
    0|0
    • dedigin kadar kolay olabilseydi keske ,gerci bu saatten sonra böyle bişey yapamam ama bilmiyorum gercekten bu beni cok düşündürüyo üzülüyorum falan

• beni,mbabam anneme böyle bişey yapsa affetmezdm

• ama o piskolojiyle ne yapcagını bilemiyosun ki sonuc olarak babana küskünsün sadece .

sadece bunu becerebiliyosun cünkü , büyük bi cöküntü emin olabilirsin

• bu kadar şrfsz bir adam olamaz...kadıncağız hastanede ne halde bekliyor annesini , babanın yaptığına bak...

ben karşıma alır suratına tükürürdüm...ilerde de yaşlılıkta bakmazdım.anneme de hayatta söylemezdim kadını üzmek istemezdim.

0|0
    0|0
  • ben bu tarz bişeyi annemim kaybettikten sonra öğrendim o kadın şimdi babmın eşi babamdan da soğudum ne konuşmak istiyorum nede görmek... hiç bi kadın haketmez böyle bişeyi ama annem yaşasa napardım bilmiyorum şu anda iyikide bilmedi diyorum...

0|0
    0|0
    • karakter olarak bu gibi seyleri asla affetmeyen biriyim . takmam umursamam ne yaparsan yapsın cıkarırım hayatımdan ama babam sonuc olarak .

evet bende annem bilsin istemiyorum hiç üzülmesin o .

• hayır karsılasmadım

annem anlasa su evde iki dakika durmaz yani o babama güveniyo cünkü

zaten sonra ben babamla cok ilgilenmedim yaniii ne yaptıgıyla ilgilenmedim vs.

son yıllarda evcil oldu baya evde cogu zaman.

• anladımm ama babanın hareketlerine dikkat et derim ben de asla babam yapmaz derdim ama yapmışş... eğer devam ediyosa anneni uyar yoksa sözleme derim

• Babanla konuş uygun dille.

0|0
    0|0
  • Napacağım hiç bir şey.Atsan atamazsın satsan satamazsın.Anneme de söyleyemem.Üzülür babamı çok seviyor.Babamın çapkınlığı yakaladık.Sadece babamı uyardık.Tabi kontrolü elden bırakmadık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...