Erkek olsam bu durumda olmak istemezdim :(

Oldu ki dünya hali, en yakın arkadaşınızla aynı kızdan hoşlandınız ve arkadaşınız kızdan hoşlandığını size anlattı . Fakat, kızla aynı ortama girdiğinizde, kızın sizden hoşlandığını fark ettiniz, malum sizin de ona ilginiz var ama bir taraftan da çok yakın bir arkadaşınız? Bu durumda ne yapardınız ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten kızdan hoşlanıyorsam kıza ben giderim önce. Hele kız da benden hoşlanıyorsa arkadaşın uzaması gerekir. Öyle ilk ben gördüm muhabbeti olmaz bu işlerde. O zaman güzel kızlardan hiç hoşlanmayan bir arkadaş bulmak lazım, gerçi o da top olur, onunla yakın arkadaşlık da yanlış anlaşılır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne var bunda arkadaşımla konuşurum, böyle böyle ben baştan söyleyeyim bilesin, baktım o diyorki illa ben bu kıza kör kötük aşığım ben aradan çekilirim.

0|0
    0|0
  • kız kimi seçerse o onundur zaten yanımdaki arkadşta kabul eder bunu

0|0
    0|0
  • Kız kimi seçerse o arkadaş markadaş takmazdım teselli olarak arkadaşıma bitane başka güzel kız ayarlardım ya da o kızın bir arkadaşını ayarlar aramızda hallederdik.

0|0
    0|0
  • ben bunun daha ağır ve zor olanını yaşadım,burada hikaye olarak paylaşacağım,şimdi çok mutluyum,gerisi boş...

0|0
    0|0
  • arkadaşıma sorarım sen gerçekten seviyo musun diye

eğer gerçekten sevmiyorsa derim gel sen vazgeç ben seviyorum diye öyle anlaşırdık

olur ya çok seviyorum derse sesimi çıkarmam vazgeçerim direk

0|0
    0|0
  • ilk arkadaşım hoşlandıysa ve bundan haberim varsa kesinlikle vazgeçerim hoşlanmaktan.

0|0
    0|0
  • birinin içine atması gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...