Adetimi Gecikdirmem gerek Yardim Ark.

Benim dügünüm var 15.08 de ve bügün benim adetimin ilk günü hesaplayinca 14.08 de adet görüyorum. Ve aslinda benim adetim hep iki gün falan gecikir...ama adet tam 9 gün gecikmesi gerek yani her ayda 3 gün gecikse dügün günü adetim bittimis oluyor ne önerirsiniz. Acaba simdiden dogum kontrol hapina baslasam mi adetim geciksin diye..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Primolut kullan. Adet geciktirici hap.

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğum kontrol hapları zararlı yumurtalıklara zarar veriyor çocuk olmama riski artar.

0|0
    0|0
    • o sorun olmaz benim icin sonucda 5 sene allah izin ederse cocuk istemiyorum..

• yok doktor degilim ama assistanim:)

• Doğum kontrol hapı adeti geciktirmez, düzenler ayrıca.

• aman sende olsun nolcak..düğün dediğin ne ki bir takı merasiminde biraz bekliceksin..sonra gidersin wc ye falan :) eşin ne dicek, seni seviyorsa zaten eline alır seni be :)

0|0
    0|0
    • orasi öyle ben o sorun eder diye istemiyorum benim özel günümde o sancilari cekmek istemiyorum ve iki tane otel tuttuk tatil icin ve ayrica benim adettim 10 gün sürüyor.. o bakiimdan gecikdirmek daha mantikli.. degil mi�?

• öyle gözüküyor evet sonuçta en mutlu günün olacak..beraber çekin sancınızı hem :) ben o aşamalara gelıcem ki oooooo iç çamasırını elimle değiştiririm bee dermişim :P Allah bir yastıkta kocatsın,mutluluklar sizin olsun..

• dügün zamanında bir degişiklik yapamazsan söylersin bitene kadar liseliler gibi kol kola diz dize takılırsınız (: ve eminim anlayışlı davranır eşin,ve bir çok erkek böyle düşünür gibime geliyo

0|0
    0|0
  • adetini geciktirmen için ortada bir enden yok. düzenli giden bir tekere çomak sokarsan yoldan çıkarır. bence hap falan kullanma eşinle bu durumu konuşursun . illa ilk gece yaşanacak diye bir durum yok.

0|0
    0|0
    • simdi sorun ne biliyormusun iki ayri otell tuttuk biri bursa biri akcakoca gelde hepsini iptal et.. yani erkekleri siz daha iyi bilirsin sevkini kirmak deniyor az cok bu

• hımm anladım balayı durumları. o zaman tabi sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• dogum kontrol hapı aksıne adet olmanı saglar gecıktırıcı hap kullanmalısın

1|0
    0|0
Yükleniyor...