Beni arkadaş listesinden silmiş..

O benden ilk görüşte hoşlanmış. Lise son sınıfız. Bir yan sınıfımızda okuyor. bir şekilde tanışmaya çalışmış benimle ama ben onu farketmedim bile.. Adı Soner. Beni facebooktan ekledi bende ortak arkadaş çok diye kabul ettim. Bana merhaba yazdı falan hislerinden bahsetti.Ama benim hoşlandığım başka biri var ve gözüm açıkçası pek Soneri görmüyordu. Yine de onunla konuşuyordum Facebooktn. Okulda gülümserdim. Konuşmazdım. Sonra merhaba yazışlarında cevap vermemeye başladım çünkü biliyorum bu işin sonu yok. En son bu pazar "yüzsüzce merhaba,inatla merhaba, ümitsiz ama bir ihtimal merhaba" yazmış. Cevap verdim. Sana da merhaba dedim. Oda nasılsın diye sordu ve iyiyim sen? dedim görüldü yazmasına rağmen cevap vermedi. Sonrada listeden silmiş beni.. Okulda birbirimizi görmezden geliyoruz. Sizce böyle yapmasının sebebi umudu kesmesi mi?

Güncellemeler:
Bugün kantinde karşılaştık yüzüne baktım oda baktı ama sonra kafasını çevirdi a dostlarrr

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkek arkadaşımızda TEKEL in kucağına attınız vay beee sonra neden erkekler hislerini belli etmez ? aha ettide ne oldu ? keşke kız doğsaydım yaaa

1|2
    0|0
    • Ya ama elimden ne gelebilirdi ki.. Kendimi kötü hissediyorum.:(

• aman salla gitsin o daha yenidir alışır zamanla ve böyle şeyler yapmaz...

Erkekler Ne Diyor 4

• İlginç. Ama umut kesmesi de etkili, kızgın yapıp raiting alması da. Malum amacı seni etkilemekti. Amaaan gönlün yoksa kurcalama bre. :) :)

0|0
    0|0
    • gönlüm yok açıkçası onu kırmış olmaktan biraz korktum.

• Silerek mi naz yapacak:d

• Başka numarası var mı? :)

• onunla ilgilenmediğin için umudu kesmiş en son yazıyı da acıdığın için yazmışsın zaten

son meraba cümlesinden sonra işler düzelmez zaten yapcak bişey yok

0|0
    0|0
    • iyiyim sen? demiştim en son merhaba yazmadım ama. İşte silmiş diyecek birşeyim yok.. Şu an ne hissediyordur kırgın mıdır bana

• ya o "yüzsüzce merhaba,inatla merhaba, ümitsiz ama bir ihtimal merhaba" böyle bir cümle kurduktan sonra bir geri dönüşü yok zaten sen anca o sırada ya ben seni anlamamışım buluşalım mı yazsan olur du da ona da zaman yetmezdi zaten yapcak bişey yok kırgındır sana daha da konuşmaz daha önce düşünseydin iyiydi

• sebebini biliyorum ama söylemem :D

0|0
    0|0
    • duymak isterim :D

• yani haklı oda. Ne diyeyim üzüldüm biraz. Tek sbebi onun yerinde olmak istemezdim. Ama elimden birşey gelmiyor

• elinden bişey gelmiyorsa unutmaya bakıcaksın yani ya da 1 hafta şans verir yoluna bakarsın :)

• yetişin yangın var a dostlar... :)

0|0
    0|0
    • :D:D niye böyle yapıyor bu

• git git

• neden amaaaaaa :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni seviyosa dikkat çekmek için yapmıs olabilir tepkini merak etmiş olabilir canım.sen kendin diyorsun sonucta konusmuyordum sallamıyordum diye essek degil ya anlamıstır . ve ceevresindekilerde etkilemiş olabilir güya soguk ddavranıcak sen ondan etkilencen falan :D

1|0
    0|0
  • Kırmışsın onu.onu umursamadığını,öyle bir mesaj yazdığı için acıyıp mesaj yazdığını düşünmüş sanırım

0|0
    0|0
  • benide böyle biri silmişti sonra tekrar istek gönderdi ama ben kabul etmedim biten bitmiştr

0|0
    0|0
    • bence o birdaha istek göndermeyecek. Çünkü okulda önceden bei görünce bakardı artık oda aldırmıyor..

• ya zaten ben cidden sallamıyorum onu ama hergün göreceğim yine onu okulda:D niye sildi bu çocuk beni nefret etmesini istemiyorum..

• bu erkeklerin harbi keçiden farkı yok inat hepsi ama benim inadım tutarsa hayatta konusmam o ayrı tabi

Yükleniyor...