Yıllarca hayalini kurduğunuz bir şeyin hayal kırıklığını yaşadınız mı?

neydi ? biraz açıklarsanız çok mutluuuuuuuuuuuuuuu olacağım.

uzun uzun yazın böyle aşamalarını

Güncellemeler:
uzun cevap istiyooommmmmmmmmm ! :(((88

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Az bir zaman önce yaşadım . Bir kızı çok sevdim okulda 1 yıl olmuştu kız ha açılıcam falan derken birçok engel çıktı aramızda ama hiçbir zaman umudumu kaybetmedim onun bana olan duygularını bilmek için nelerimi vermezdim neyse daha sonra biraz yakınlaştık derken herifin biriyle 5 - 6 gündür çıktığını ögrendim içim darmadağan oldu bir haberle yıkıldım . Ben onu 1 yıldır beklerken herifin biri 2 lafla sevdiğin kızın kalbini çalması koyuyor adama .

Suçum yok demiyorum anlatırdım eğer bir adım atsaydı söylerdim onu sevdiğimi ama olmadı işte 12 Nisan gününden berride hayatıma yeni bir sayfa açtım . Giden kaybetmiştir ben değil derler ya öyle işte o sakin Can , o adam Can diye bahsettikleri değilim artık hırslandım meğer iş adamca sevmekte değilmiş hırsızca sevmekteymiş

1|0
    0|0
    • belki seni kıskandırmak için çıkıyor olabilir

• ya peki öncesi ben ondan bir adım bekledim bana bakıp gülümsemesi bile ona gidip teklif etmeme yeterdi ayrıca benim için başka biriyle sevgili olması ve sırf beni kıskandırmak için böyle birşeyi yapıyorsa o kız gözümden düşer zaten onun umrunda olduğumu düşümüyorum neyse yeni bir sayfa açtım artık

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayatda bazen hayal kırıklıkları olmalıki, doğru yolu bulasın onlar küçük virajlar, sen büyüklerine hazır ol

0|0
    0|0
  • AB sürecinin bitmemesi :D

0|0
    0|0
  • malesef yok, seni mutlu edemedim yoldaş kusura bakma =(:

0|0
    0|0
  • hayatım hayal kırıklıklarıyla dolu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1