Erkekler, Spor salonu tercihi?

body yapıyorum. spor salonundaki insanlarla sorun yaşadım değiştirmeyi düşünüyorum. yalnız kötü tarafı benim gittiğim yer hesaplı idi benim için. eskiden de çalışmıştım orda, maddi konuda yardımcı olmuşlardı. Ankara keçiörende oturuyorum. gidebileciğim başka bir yer, bilen var mı? x fit diye googleden bir saloun buldum ama nedir ne değildir hiç bilmiyorum?

0|0
3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim ben kızılayda mithat paşa caddesinde REKOR SPOR salonu var oraya gidiyordum duş olayı biraz kötü yani soyunma odası ufak ve duşu bir iki tane ve ufacık odanın içinde var ama onun dışında ortam güzel ya 2-3 yıl gittim oraya hocalar rekortmen kupaları kemerleri var aylık şu an ne kadar verirsin bilmiyorum sürekli arttırdılar fiyatı ben aylık veriyordum 80 veriyordum sonradan arttırdılar 90 vermeye başladım ama yeni başlayana 100 derler 3 aylık fiyatı 200 küsürlü bir fiyattı yani istiyorsan gidebilirsin spordan cıkıncada yan tarafta hemen bir dükkan var orda da sporcu menüsü veriyorlar yağsız tavukgösü lapa pilav falan.

0|0
    0|0
  • bilmiyorm maalsef

0|1
    0|0
  • keçiörende tüm xfit lerde 3 aylık kayıt yaptırana 3 ay bedava ; 200 tl
    6 ay kayıt yaptırana 6 ay bedava ; 400 tl

0|1
    0|0
    • güzelmiş, 3 aylık yaptırırım bitince yine yaptırırım:) ama 6 aylık, zaten bir aylıkla geçiniyorum 400 verince elimde bişi kalmaz.

Yükleniyor...