6 AYLIK ALT YAPIN VAR SPORA GERİ BAŞLIYORUM (FİTNESS)?

Sa arkadaşlar. 6 aylık alt yapım var bırakalı 1 yıl oldu :/ yaklaşık 1-1.5 ay sonra ast. subay mülakatlarım var. Spora başlamak istiyorum fakat oruç tutuyorum. Sormak istedigim beslenmem nasıl olmalı ast. subay mülakatlarına nasıl çalışmalıyım iftardan ne kadar sonra salona gitmeliyim. Siz nasıl bir program yapıyosunuz. Allah izin verirse bu akşam başlıcam yardımlarınızı bekliyorum :)

Güncellemeler:
Bilen ve yardım edicek yokmu?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Alt yapı mapi kalmamış bir sene geçmiş ne kalmış

0|0
    0|0
    • Kas hafızası diye birşey var. Bir sene bıraktım zaten diye yatmadım beslenmem biraz bozulsada dikkat ettim evde şınav felan devam ettim.

• Bir kaç yıl boyunca ağırlık kaldırmayla uğraşmış herkes "kas hafızası" terimine aşinadır. Kas hafızası;ağırlık çalışan bir kimsenin çalışmaya belli bir süre ara verdikten sonra tekrar başladığında ilk sefere oranla daha hızlı yol alması hakkında kullanılan terimdir. Oldukça fazla miktarda atropi (kas küçülmesi) gerçekleşmişse bile kaslar hipertropiye uğramış eski haline normalden çok daha hızlı biçimde ulaşır
      Örnegin 6 aylık vücuduma 2 ayda ulaşmam

Erkekler Ne Diyor 2

• iftar da kana hızlı karışacak şeyler ye. pirinç muz vs. ve yarım saat sonra spora git sonra gelince sağlam beslen veya normal beslen teravih kılıyosan teravihden sonra git gelince sahur yap

0|0
    0|0
  • Atatürk un ilkelerini izberle.
    Kesin buradan vuruyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...