Aldatan Sevgiliye Sorulacak 10 Soru.....!

1- Böyle bir ilişkiye girmeden önce içinden neler geçti? Başka biriyle olman için kendi kendine izin vermeni sağlayan etken neydi?

2- Onunla ilk kez seviştikten sonra kendini suçlu hissettin mi?

3- Bu ilişkinin yanlış olduğunu bile bile nasıl bu kadar uzun sürdürebildin?

4- Onunla beraberken hiç beni düşündün mü?

5- Ona bizimle ilgili ne anlattın?

6- Ona aşık mıydın? Eğer öyleyse bunu ona söyledin mi? Gelecek için plan yaptınız mı?

7- Onda ne buldun?

8- O ilşkide kendinle ilgili yeni şeyler keşfettin mi? Evetse hissettiğin yeni özellikler nelerdi?

9- Beni bu ilişkiden önce de başka biriyle aldattın mı? Aldattıysan bunun diğeriyle olan benzerliklerini ve farklılıklarını anlatır mısın?

10- Cinsel ilişki esnasında korundun mu?

Güncellemeler:
sanki bur da hiç kimse aldatılmamış herkes tam sadık modda ilerliyor arkadaşlar gerçekçi olun biraz aldatıp aldatılan arkadaşlara sesleniyorum yap profilini gizli ver cewabını net ol...!

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok zor soruların güzel aldatmak ve aldatılmak kötü ben ikisinıde yasadım ama sevdıgım için affettım affedıldım anladığım bır şey var hiçbirşey eskisi gibi olmuyor herşey hatırlatıyor konusamıyosun soramıyorsun olmuyor keşkeler amalar bitmek bilmiyor dediğim gibi çok zor

0|1
    0|0
  • bu soruların cevapları :)

MANŞET... 10 bıçak darbesiyle öldürdü !

bazen bilmemek daha iyidir.

0|1
    0|0
    • yok artık :)

• o yüzden diyorum ya zaten bazen bilmemek daha iyidir.

• sana bu konuda katılıyorum...

Erkekler Ne Diyor 5

• Harcadığın zamana değer inş.

0|0
    0|0
  • Eğer bu sorulara aldatan sevgilin yanıt verirse, inan bana darmadağın olursun, kendini yıllarca toparlayamazsın.

0|0
    0|0
  • hiç birini sormam ki banane mk ne yaşadıysa yaşadı ben kendime bakarım o an bitmiştir zati işim gücüm yok bunlarımı sorucam :D

0|0
    0|0
  • Bu açıklamayla aldatılan üyelerin morelini bozdun bir an ben bile aldatılmış hissetim mk :(

0|0
    0|0
  • Birader on numara yazmışsın helal

0|0
    0|0
Yükleniyor...