Erkekler neden kolay kilo veriyor?

Haksizlik bu 😢bn ve cinslerim kac ay ugrasiyo kilo vermeknicin ama erkekler bir ayda 15 17 kilo verebiliyo neden 😢😢

0|0
16|27

En İyi Erkek Görüşü

• bazı arkadaşlar erkek vücudunun daha az yağlı olduğunu felan söylemişler doğrudur fakat kilo verme konusunda aşırı avantajı yoktur. şöyleki en fit kadın vücudu maksimum %10 yağa düşebilirken, erkekler de bu oran %4 ve %3'lere düşebilir. yani erkeklerin fit bir vücuda ulaşabilmesi için yakması gereken yağ oranı daha fazladır. kolay kilo verme kişinin metabolik hızına ve yaşına göre değişmesine rağmen erkeklerin, kadınlarla aynı çalışmayı yapıp daha kısa sürede kilo vermelerinin nedeni vücutta tutulan fazla suyun daha çok olması ve kas inşaasını kolaylaştıran testesteron hormonu üretmeleridir. soruyu soran arkadaş bir ayda 15 veya 17 kilo vermek ise gerçekten imkansıza yakındır bu kadar büyütme gözünde, sevgiler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar ağırlık çalışıyor canım prrotein ağırlıklı besleniolar et yiyolar yumurta yiyolar. Kızlar çok seçici bu konuda. Ayrıca ağırlık çalışmıyorlar pilates yapıolar koşu yapıolar oda 20 dkkayı geçmez. 15-20 kiloluk ağırlık çalışsınlar o yağlar erirve şekillenirsin. Kas yapmazsın korkma 30 kilodan sonra başlar kas olayı. Bu ağırlıklar yağ yakar. Pilates saçmalığına ve önuargılarınıza son verin sizde kiloyu verrsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Çünkü biz yemiyoruz dediğimiz zaman gerçekten yemek yemiyoruz gizli gizli nolcak bir çikolatadan bir çiğköfteden deyip gömmüyoruz

1|0
    0|0
  • Erkeklerin metabolizmasi genelde daha hizli olur. O yuzden

0|0
    0|0
  • sizin gibi akşama kadar gri eşofmanlarımızla tv başında g0t büyütmüyoruz. çalışıyoruz, hareket ediyoruz

0|0
    0|0
  • metomolizmamiz hizli

0|0
    0|0
  • erkeğiz ya ondan :D her şeyden kolay sıyrılıyoruz bu dünyada torpilliyiz valla bende bunun farkındayım :D

0|0
    0|0
  • Bazal metomolizmamiz hizli

0|0
    0|0
  • aynen:(

0|0
    0|0
  • bilmem :D

0|0
    0|0
  • Yediklerimizi eritmek için yaptıklarımız;
    Maç yapıyoruz (futbol)
    Dışarı çıkıp yürüyoruz
    Spor salonuna gidiyoruz
    Abur cuburdan uzak duruyoruz
    Totomuzun üstüne yan gelip yatmıyoruz.

0|1
    0|0
  • Bir ayda 15 17 kilo vereni göster ben onu kutlayıp tebrik edecem ayrıca bende bir ayda 5 kilo verdim. Bunun bilimsel açıklaması çok basit kadınlarda yağ tabakası erkeklerden daha fazla bu yüzden siz bizden daha zor kilo veriyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Yesem de bişi olmuyor

0|0
    0|0
  • Oha 1 ayda kim o kadar kilo veriyormuş ya :D

0|0
    0|0
  • bizde metabolizma hızlı demekki ya da daha fazla hareket olabilir kız erkek vücudu bir değil

0|0
    0|0
  • Ben kilo alamiyorum

0|0
    0|0
  • 1,5 ayda 6 kilo vermişim 😔😔

0|0
    0|0
  • Siz tıkınıyosunuz. Bir gün hiç yeme. 1.3 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Bir ayda nasıl o kadar kilo veriyorlar yahu?

0|0
    0|0
  • Metabolizmamız sizden daha hizli calisiyo o sebepten

0|0
    0|0
  • Kadın vücudu yağlıdır. Kadın vücudunun yüzde 20-30'u yağ, erkeklerde ise bu oran yüzde 8-18

0|0
    0|0
  • Alakası yok 😂

0|0
    0|0
  • Testesteron hormonu.. Sende bas testesteron. Yalnız kıllara önlem al..

0|0
    0|0
  • çok fazla seks çok kilo verdiriyor

0|0
    0|0
  • saçmalık kızlar daha kolay kilo veriyo bencede

0|0
    0|0
  • Daha fazla enerji harcadıkları için vücuttaki yağlar yanarak eneriye dönüşüyor, biraz efor sarfederse herkes kilo verebilir.

0|0
    0|0
  • valla bende şikayetçiyim 85 kilo olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Metabolizma farkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kadın vücüdunun %20 si yağ iken erkeklerin %15 😃

0|0
    0|0
  • Daha çok çalışıyorlar belki

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek Spor salonlarına gidiyor tahminen bu yüzden çok çabuk kilo veriyorlar.

0|0
    0|0
  • Metabolizması hızlı onların

0|0
    0|0
  • onların metabolizma daha hızlı ve fazla çalısıyor o yüzden

0|0
    0|0
  • Bende kilo almam hiç ehebb

0|0
    0|0
  • Yapı gereği öyleler.

0|0
    0|0
  • Erkek metobolizmasi daha hizli calisir cunku

0|0
    0|0
  • daha fazla kasları var bize göre bu yüzden fazla kalori harcıyorlar metabolizmaları da yüksek oluyor

0|0
    0|0
  • OHA LAN 15 KİLO BİR AYDA O NE

1|0
    0|0
  • Çünkü onlar çalışıyorlar ev , iş spor yapanı da var sen ev kızı isen ye, iç yat tabi veremezsin 😊

0|0
    0|0
  • Yapısal bişey

0|0
    0|0
  • Onların metabolizması daha hızlı çalışıyor ne yazık ki

0|0
    0|0
  • metebolizmaları hızlı çalışıyor ondandır

0|0
    0|0
  • ben 3 ayda 20 kilo verdim zor oldu ama verdik :D şöyle bakmak istiyorum olaya.. biz kızlar genelde evdeyiz ama erkekler öylemi gece gündüz geziyorlar onlar zayıflamasında bizmi zayıflayalım :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...