Sizce Fenerbahçe kupayı alırmı ?

Fenerbahçe benfica'yı geçmesi durumunda kupayı alırmı.? Alma şansı nedir.?

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• uefa liginde bana göre en zor takım benficadır. Benfica 2012 2013 sezonunda hiç yenilgi yüzü görmediler sadece 4 beraberlikleri var, diğer maçlarda ise hep galip geldiler. Chelsea eski chelsea değil. şuanda sadece adı var bana göre. Yani işin özü eğer benfica'yı geçerse fenerbahçe kupaya bir adım değil 3 adım yaklaşmış demektir. Ama cidden çok zor fenerin işi. Kendi sahalarında gol yemeyip en az 2 fark atmaları gerekir benficaya. Benfica kendi sahasında inanılmaz bir futbol şöleni yaşatıyor karşı takıma ve taraftarlara. İnanılmaz seri atağa kalkıyorlar. Bunun nedeni ise çok genç futbolculara sahipler. İleri gidip anında geri gelebiliyorlar. Bakalım kalbimiz fenerin yanında inş kupayı kazanırda biz türk takımlarının sesini duyurur dünyaya

1|3
    0|0
    • +1 aynen katılıyorum çok hızlı bir takım tecrübeleri fazla yüksek olmasada oyun mantıkları çok farklı

Kızlar Ne Diyor 9

• Fener'Bahçe bu ümitliyim şaşırtabilir...

ama bu oyunculukla fazla hayal kuramıyorum artık...

0|0
    1|1
  • Fb Benfica'yı 6-0 yener.

2|3
    0|3
  • Mümkün değil bence. Benfica yenilgi yüzü görmedi.

0|1
    0|0
  • alabilir ama rakiplerini iyi analiz edip gerçek oyununu sahaya yansıtırsa.

0|0
    1|1
  • Alma şansı yüksek. İnşallah almaz. :/

1|0
    0|0
  • Mümkün ama %50

0|0
    0|0
  • %40

0|0
    0|0
  • Benfica'yı elesinler de bi..

0|0
    0|1
  • kupanın tozunu bile alamaz

1|5
    2|5

Erkekler Ne Diyor 27

• Benficayı geçerse kesin alır bence.En güçlü rakip o zaten.

0|0
    0|0
  • turu gecerse alabilir

0|0
    0|0
  • Once benficayi gecme sansini sorsaydin keske

1|2
    0|2
  • geçersek neden olmasın:D

0|2
    0|1
    • Ben inanıyorum. Sen şimdi heyecandan öyle diyorsun. Schalke-Gs maçında ben de öyleydim. Biliriz bu işler. :D

• Yarı final, Finalden daha zordur. UEFA'nın amacı Benfica-Chelsea finalini yapmak. Mesela Şampiyonlar ligindede El Clasico yapmaya zorluyorlar. Dün Bayern'in 3 açık penaltısı verilmedi bu yüzden. UEFA, bu maçı Benfica'nın alması için elinden geleni yapacaktır. Fenerbahçe'min şansı %40

0|0
    0|0
  • kartsınırındaki oyuncular: volkan,meireles,egemen,zigler,topal ve webo bu 6 oyuncudan 3ü kart görsege gelecek maç için çok büyük kayıp olur

0|0
    0|0
  • Fener Benfica'yı gözünde büyütmezse turu geçer. Finale kalırsa %60 ihtimalle kupayı alır.

Tarih tekerrür edecek. Biz Arsenal'i yenerek UEFA'yı aldık. Fener'de başka İngiliz takımı Chelsea'yi yenerek bu kupayı alacak. :) inş.

0|0
    0|0
  • benficayı geçerse alaiblir tabiki finale çıkan her takımın alma şansı vardır zaten benficayı geçerse kesin alır bence

0|0
    0|0
  • Şu an ki formuyla ele alırsak kupanın favorisi Bencifa'dır. Eğer Fenerbahçe Benfica'yı elerse bence finalde Chelsea ile karşılaşır. Chelsea kadrosunda ki oyuncular bakımından ağır basan taraf olsada takım oyununu oynayamadıklarını herkes biliyor. Yani Fenerbahçe Benfica'yı elerse kupayı alma ihtimalini yüksek görüyorum.

0|0
    0|0
  • ALmasını ümit ederim.

Sonuçta türk takımı. Ama rakip çok sağlam

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak rüyamızda görürüz.

0|3
    0|2
  • alır ama kafasını alır :D

1|0
    0|0
  • 2 maçta gaitanı dikkatle izlesinler

0|0
    0|1
  • Almasını isterim ama Benfica'yı geçsek dahi, Chelsea'ya eleniriz.

0|3
    0|0
  • Alamaz

0|0
    0|0
  • benfica feneri sahadan siler.

0|3
    0|3
  • Kupayı alır mı bilmiyorum ama Fenerbahçe'nin turu geçeceğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Benfica'yı eler finalde elenirsek harbi üzülürüm, benfica ki, bu kupanın en büyük favorisi..

0|0
    0|0
  • alır kupanın bir sapını alır.

0|1
    0|3
  • fener iki benfica maçında da galip gelemez diye düşünüyorum malesef en fazla bir beraberlik..

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak babayı alır diyorum.

Real maçını unutmadık.

0|2
    1|3
  • Benficayı geçemez bence.

0|1
    0|1
  • fener akıllı olursa alır :)

0|0
    0|0
  • Daha gençlerbirligini yenemedi sen benficayı yenecegine inanıyomusun ? :D

0|0
    0|1