🎀Huhu🖐🖖Günaydıın sportmenler, sportgirller☺🙆Ramazan ayında diyet uygulayıp spor yapacaklar var mı🏋🏊🏃?

🎀Huhu🖐🖖Günaydıın sportmenler, sportgirller☺🙆Ramazan ayında diyet uygulayıp spor yapacaklar var mı🏋🏊🏃?ISTEdiğin popoya mevcut poponun üzerinde oturarak ulaşamazsın💪👍😀😀😂🏋🏋 Ramazan ayı boyunca diyet uygulayıp spor yapacak olanlar varmı? Gunaydın millet🙆😘😍🎀🙃 DINLEYIN, Ruhunuza ilaç👇🔐🔓💊

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Otura otura göbeğin erimediğini geç oldu ama 1 ay kadar önce fark ettim artık. 1 aydır spor yapıyorum 4 gündür gidemiyordum bugün iş çıkışı gideceğim

1|0
    0|0
  • Gunaydin😃

1|0
    0|0
  • Gunaydinn😊
    Hayir canim ihtiyacim yok😉

1|0
    0|0
  • günaydın

1|0
    0|0
  • Gunaydin, kiz ramazanda diyet spormu olur atılır gidersin mazallah, tansiyon seker düser 😊😊

1|0
    0|0
  • Birazdan yapıcam 😏

1|0
    0|0
  • Ypmm için oruç tutmamam gerek nasıl okacak bilmiorum

1|0
    0|0
    • O engel degilki soruna.. eger iftarini saglikli birseylerle 1 saat sonrasinda bir yuruyus yapabilirsin

• Hayatın tatlarından mahrum bırakma kendini nadirde olsa ye. Bir kaymaklı künefeyle meyve bir olur mu 😕 yine zayıf kal ama 2 ayda bir kerede olsa ye

• Çıtır çıtır taze baklava içi bol fıstık tereyağlı cızzzz böyle

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...