Arıdan korkar mısınız?

ben az biraz tırsıyorum :/ 1-2 haftadır pencereye kocaman dadandı biri uyuz oldum

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim hayvandır kendileri ama şunlar oldu mu işin rengi değişir : link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır korkmam.. Balkonda bizimle kahvaltı yaparlar genelde.

0|1
    0|0
  • altıma sıçarım.

1|1
    0|0
  • öyle ay ay denecek kadar değil

sakınırım kendimi ama korkdan deli olmam

0|1
    0|0
  • Korkmam

0|1
    0|0
  • alerjim var evet

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum, küçükken 4 tane arı aynı anda popomdan ısırdığında bana bi' şey olmadıysa korkmamın anlamı yok .

0|1
    0|0
  • ödüm kopuyor arıdan

0|1
    0|0
  • korksam bal yemezdim .s.s.s. :(

0|2
    0|0
  • onlar benden korksun

0|1
    0|0
  • Hayır korkmam.

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum sanırım..

0|1
    0|0
  • Çok fazla korkmam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 sene faaln önce evde tekim bir baktım ayapımda bişi hissettim bir baktım lan arının biri ultra zekalı bir arı kardeşimiz çorapl olduğu halde ayağımıdaki tırnağı sokmaya çalışıyo :D dedim oğlum yürü git gitmedi dedim tamam ayağımı bir salladım bu havalandı yastıkla buna bir salladım feleği şaştı bir yumruk çaktım karşı koltuğa düştü yastığı üzerine bastım ve 2 yumruk daha attım sonra alıp pencereden attım o sırada orayı karıncalar basmıştı kesin onlar yimişlerdir :Dbu zekadanmı korkulur?

0|1
    0|0
  • Cinslerini pek ayıramadığım için büyüklerinden hafiften korkuyorum tabi. Belki eşek arısı çıkar diye.

0|1
    0|0
  • Küçükken 8-9 tanesinin aynı anda tecavüzüne uğramıştım ondan mütevellit pek korkmam

0|1
    0|0
  • aYıdan korkarım.

0|2
    0|0
  • Hayır, 2 defa soktu zaten pek acıtmıyor.O canını kaybediyor valal kendi bilir gelsin soksun :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...