Neden ? Çalıştığımız pozisyonda altımızda olanı ezmeye bu merakımız neden ?

Askeriyeyi hiç katmıyorum bile. Özellikle özel sektörde ( bankacılık ) çalışanlarına çok kötü davranan, bağıran üstler var. Nedir bu ezikliğiniz oysa bankadan ya da iş yerinden dışarı çıktığınızda hiç bir özelliği olmayan belki de suratına bile bakılamayacak kadar çirkin bir insansınız. Bebeler bir yazmasın. Çalışan kesimden insanların yorumlarını bekliyorum.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi asla ezdirmem. Bu yüzden yönetimle aramda hep seviye vardır. Başkasına yaptıklarını bana hiç yapamadılar şimdiye kadar.

Stajyerken de bu böyleydi. Arıza çıkarmazdım ama ezmeleri için ortam da yaratmazdım. Kıdemi benden düşük olanlar da çalıştığı sürece beni hep çok severler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şirkette yaşanmıştı böyle bir olay. çaycıyla masa başında çalışan kişi aynı maaşı alıyordu ama kadınla doğru düzgün konuşmuyordu, suratına bile bakmıyordu bir şey isterken, emir vererek konuşuyordu anlatılacak gibi değil o kibir. benim babam şirketin sahibi olmasına rağmen hemen ablacığım nasılsın, çoluk çocuk nasıl diye sohbete başlardı, severdi babamı. bence kişilikle ilgili o herkes için geçerli değil.

0|1
    0|0
  • 9 ay bankada çalışan birisi olarak söylüyorum ki memurlar müdürden daha kendini beğenmişti çözemedim açıkçası nedenini zaten fazla dayanamadım :D

0|1
    0|0
  • Arada ezmek gerekir

0|0
    2|1
  • onlarda böylee görmüş çünkü geldiği konuma kadar ezilmişler onlarda geldiklerinde eziyolar ama mantık ne onu bilemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Muhasebe denetim şirketinde yönetici yardımcısıyım, şu ana kadar hiç öyle atarlandığım olmadı. Tabi sinirlerin gerildiği zamanlar oluyor işimiz gereği en ufak bir ayrıntıyı gözden kaçırmak şirket adına güvenirliğimizin sarsılması demektir. Denetleme olarak bizim hata yapmamamız gerekir. Fakat insanoğluyuz sonuçta hatalar oluyor ve bunları birebir görüşmelerle ya da şirket içi toplantılarla çözüyoruz. Öyle bireysel ya da bir departmanı hedef alan hakaretler söz konusu değil. Sorunu çözme taraftarıyız.

0|1
    0|0
  • büyüyünce geçer abisi onların havası..askerdede albaylar babacan oluyoya artık yolun sonunda..bankacılarda öledir..emekliliğe yakın düzelir onnar..

0|1
    0|0
    • Aynen öyle oluyor o anasını s.ktikleri zamanları unutup kışladan dışarı çıktıklarında ne yapacaklarını düşünüyorlardı. Ama maalesef sürekli eziyet gören çalışan da bunu devam ettiriyor.

• Anlattığının cevabı 2 kelime ile söylemek gerekirse EGO TATMİNİDİR.

0|1
    0|0
  • Kapasitesiz ve sorumsuz çalışanlardan daha kötü gelmiyor bana.

0|1
    0|0
    • Ama bence kapasitesiz ve sorunsuz çalışanları işe kimin aldığını bulup sorgulamak gerekir diye düşünüyorum.

• Yazarken aklımdan o geçiyordu konu dallanmasın diye yazmadım :) O da doğrudur. Açıkçası etrafımda (banka) pek öyle bir ortam yok. Olduğu zamansa harlayan kişi genelde haklı oluyor :)

• Bende hiç yok o merak ama bazen alttakini ezmek lazım.

1|0
    0|1
  • Altta kalanın canı çıksın =)

0|0
    0|0
  • okulda sana dayatılan sistemi bu kadar geç mi farkettin

0|0
    0|0
    • Evet sonuna kadar katılıyorum sana okullarda koyun olmayı kendını guzelce s.tirmeyi öğretiyorlar. Biz okulda öğretmen s.kerdik :) Neyseki okulda öyle bişey gelmedi başıma ama sen galiba askerlik yapmadın. ( ki yapma ) bana da mezun olduğum bölümü sakın sorma ;)

• pardon pnpa algıda seçicilik olmuş :D özür dilerim

• Çalışan kesimden yorum bekliyorum diyorum gelip yorum yapan adama bak yaw.

Yükleniyor...