ZAYIF BAYANLAR BEYLER bir bakar mısınız?

ben 165 boyundayım 58 kilodan 73 kiloya geldim tam 15 kilo aldım. ygs lys sınav stresi ki lys hala devam ediyor 2,3 hafta gibi bir süre kaldı ben benim ramazandı sınavlardı tatildi bayramdı 1ay sürem kalıyor çok iyi bir spor salonuna yazıldım ağustos 1 31 kadar bu 1 aylık süreçte eski kiloma kavuşabilir miyim deli gibi spor yaparak ve bir şey yemeyerek bu benim ilk spor salonu deneyimim olacak her şey var haftanın her günü zumba dans plates ve herşey sıfır ekmek tuz şeker hiçbir şey yemeyerek 15 kilomu verebilir miyim yardımcı olun arkadaşlar lütfen eski fiziğimi özledim ya 58 57 arasında gidiyordum giydiğim yakışıyordu şimdi balina döndüm şortlarım olmuyor bu yaz denize girmeye utanı cam gibi gözüküyor :( ve inşallah kazanırsam üniversiteye başlicam ilk izlenim çok önemlidir insanlar beni çekici ve alımlı olarak görsün istiyorum yardım ediniz lütfen :(

Güncellemeler:
AH ŞU BAŞ BELASI KİLOLAR FİKİRLERİNİZİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM SEVGİLİ ARKADAŞLAR :)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Aldığın kiloları bana ver öyle anlaşabiliriz 😁

1|0
    0|0
    • Keşke öyle bir şey olsa :)

• Ben hiç sabit kalmıyorum bir 57 bir 58 ama uzun bir süre o kiloda kaldım ama 60 gömüş bir insandım ama 62 üstüne çıkmamıştım ilk defa bu kadar çok kiloluyum umarım verebilirim imkansız diyorlar 1 ayda ama yorumun için çok sağ ol :)

• Rica ederim

Yükleniyor...