"Hiç geriye dönüp yaptığın şeyleri değiştirmek istedin mi? Yaptığın tercihleri. Hata olan tercihleri.

Ben çok istedim sizinde böyle değiştirmek istediğiniz hatalarınız var mı ?

Güncellemeler:
eğer değiştirmek için bir şansınız olsaydı neler yapardınız ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ortaokul yıllarında başlayan ve üniversite yıllarına kadar süren 8 yıllık platonik aşkımı yaşamamak isterdim.

Onun yüzünden ne kızlar kaçırdım elimden.

Şimdi hatırladım onun yüzünden hava harp akademisi sınavlarını bile kaçırdım.

Hay benim aklıma..

0|0
    0|0
    • off kötü olmuşya bende güzel sanatlar fakültesini geri teptim daha geçen sene :S

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır istemem.

0|0
    0|0
  • Evet istedim

0|0
    0|0
  • Eger öyle bir şansım olsaydı sevgilimle yeniden tanışmak isterdim. Çok hatalarım oldu bunları yapmazdım keşke hep soguk kanlı kalsaydım mesajlarına geç cevap verseydim öyle alıştırdım bunları yapmayıncada sürekli tartışıyoruuz..

0|0
    0|0
    • bu konuda çok haklısın canım ama sevgilim dediğin insan bencil olmamalı bencilse zaten seni yeteri kadar sevmiyor demektir bu durumda mutsuz olan sen olucaksın hep ona göre yolun yarısındayken bir karar ver derim

• Yok hanii öyle bencilligi yok onada hak veriyorum, çok üstüne gittim kavgalarda filan o haklı çıkıyo her zaman mutlulugumu istiyo ama oda istemezki ben yüz veriyiim, o rahat etsiin ben yüz verdikçe o bırakmıycagımı bildikçe gitmesin gibisinden :)

• mümkün olmayan şeyin düşnmek hiç iyi olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...