Kapat

Ozan tufanla derdiniz ne?

Ozan tufanla derdiniz ne ya herke neden kötülüyor bu çocuğu bursada oynarken öve öve başımıza pogba yapıyorlardı şimdi yerden yere vuruyorlar. neden Fenerde oynadığı içinmi? facede her spor sayfasının milli takım paylaşımlarının altına ozana bir isyan falan herkes milli takımda süper oynuyorda bir ozan batırıyor. oysa ozan şuanda M. united ve napoli tarafından yakından takip ediliyor. milli takımdaki perfonması her maç yükseliyor. bugun kimse selçuğa oğuzhana falan bişey demiyorda ozana direk saldırıyorlar. ozan her milli maçta bu ikisinden daha yüksek derece alıyor bugun yine aldı. anlamıyorum ozanımı sevmiyorsunuz. yoksa Fenerde oynamasımı zorunuza gidiyor çözemiyorum.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ozan iyi mi kötü mü bilmem karakteride oynadigi takimda ilgim disinda. Lakin yakın vakitte diyet programina girmeli. Hiçbir futbolcuda boyle kilo olamaz. Adam bildiğin meme yapmış. Milli takim için yetersiz bir futbolcu. Ayrıca oyuna girmeyen arkadaşina pas atmış adam:/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• Ozan potansiyeli yuksek olduğundan bursadayken begeniliyordu ama bir türlü beklediğimiz seviyeye gelmedi , perreira bile kulübeye ara ara mahkum etti

0|0
    0|0
  • Ozan fena oyuncu degil ama Türkiye de direk 11 baslarmi baslamalimi tartisilir Selcuk ve Oguzhan bana gore Ozan dan daha iyi oyuncu milli takimda neler tartisiliyor sen Ozan a takmissin :)

0|0
    0|0
  • maç performansı değil mesela sen böyle uzun uzun yazmışsın da konu hareketleri söyledikleri çocuk bildiğin ergen baya bir ergenlik yaşamış

0|0
    0|0
  • eger iyi bir oyuncu olmasaydu buralara kadar yukselemezdi bir bjk lı olarak iyi oyuncu bence tecrube eksikliği var bide sankı cok heycan yapuyor

0|0
    0|0
    • Adam bugün 6 top çalmış 3 pozisyon hazırlamış 2 şut çekmiş birde 100% gol pası varmış. 20 yaşında tecrübe ve heyecan sorunları var yaşına vermiyorlarda direk bir sövmeler isyanlar falan. buna sinir oldum.

• Adam kilolu kilolu haberin varmı?
    Ali çamdalı varken ozanla oynuyoruz

0|0
    0|0
    • Diyorum orta sahada en etkili oynuyan ozan diyorum bana kilolu diyor adamın kalıbı öyle laa ne kilosu yinede haayvan gibi koşuyor.

• Orta sahada oynuyan adammı var?
      Oğuzhanla selçuık ığuzhanın esas mevkisini işgal ediyor
      Oğuzhan ali çamdalı 10 numara iş yapardı bu ortasahada

• Tosicin karı yüzünden hep bunlar

0|0
    0|0
  • ozanın tek artısının kondisyon olduğunu düşünüyorum bursadaki performasından çok aşağıda.

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama beklenen bu degil defansif yapamiyor ofansif oynamasi lazim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...