Bir kız size hoşlandığını gösterse tepkiniz ne olur?

yani o kıza karşı ne düşünürsünüz ya da o kızın size nasıl yaklaşması sizin çok hozunuza gider

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Gururumu okşar gulumserim

eğer hoş biriyse tanisirim hoşuma giderse ileriye dönük br ilişki düşüne biliri

hoşuma gitmeyenler isim olmaz kirmadan hayatimda birinin olduğunu soylerim umut vermem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bence bu biraz göreceli Kimisi karşısındakinin kişiliğine bakar kimisi de giderine bakar beklentiler farklı olabilcegi için kesin bir cevap vermek mümkün olmaz gibi benim için olması gereken kendini sıradan biri gibi degilde diger insanlardan farklı olması dikkatimi çeker ona karşı ilgimin artmasına sebep olabilirdi bu farklılar neler olabilir dersen en basitinden oturuşu kalkışı tplum içinde ki tavırları konuşması fikir ya da düşünceleri mimiklerine kadar herşey olabilir ;)

1|0
    0|0
    • evt guzel bir cevap sanirim benim olumsuz cevap almamin nedeni farkli sehirlerde yasiyor olmamiz keske ona daha yakin olup nasil bir insn oldugumu gosterebilsydim tesekkurler :)

• suan konusmuyoruz konusmayida dusunmuyorum acikcasi biraz grurum kirildi

• O zaman başka ufuklara yelken açılabilir

• benden hoşlandıgını anlarsam bende ilgi alakamı eksik etmem memnun olurum yanüü

1|0
    0|0
  • Gelip konuşması uzaktan uzağa melül melül bakmasından iyidir diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • alkol muyanesi yaparım ondan sonra bende onu severim

1|1
    0|0
  • Önce hoslanıyormus gibi yapıp sonradan kendini naza cekerse hic ugrasamam. Hoslanıyorsa dogru duzgun hoslandıgını belli etsin samimi olsun. Pesinden kosturmaya calısan kızlar "bizimle deyılsınız"

1|0
    0|0
  • sevgiyle kucaklarım

1|0
    0|0
  • Dobra ve öz güveniyle yanıma gelen biri olursa eğer red edecek bile olsam bu özelliklerinden dolayı dikkatimi oldukça çeker ve kesinlikle tanışırım...

1|0
    0|0
  • cok ilgi göstermesi her sıkıntıda yanımda olması ;)

1|0
    0|0
  • Benimde hoşuma giderdi herhalde..

1|0
    0|0
  • saygı duyarım bende hoşlanıyosam karşılık veririm

hoşlanmıyosam da mertliği dikkatimi çeker olumlu bakmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • utanarak söylerse aşık olurum yok ciddi söylerse geçici olduğunu ya da sevmeyerek olduğunu anlarım

1|0
    0|0
  • gelip konuşursa olabilir tabiki. Önce arkadaş oluruz kişiliğine bakarım aklıma yatarsa kalbime de yatar...

1|0
    0|0
  • Sevgilim varsa hiç ilgilenmem uzaklaşırım.

1|0
    0|0
  • bende bişeyler hissedebiliyorsam ona karşı hoş olur...

1|0
    0|0
  • çok tepki veririm nasıl benden hoşlandığını düşünürsün derim, senin haddine mi der tokadı çakarım..

1|0
    0|0
  • Bence her erkeği onure edecek bir durum bu...

1|0
    0|0
  • Beğendiğim biriyse hoşuma gider,yok değilse iyice tiksindirir ve kaçacak delik ararım.

1|0
    0|0
  • yaklaşsın işte farketmez

1|0
    0|0
  • Cesaretinden etkileneceğim kesin.

1|0
    0|0
  • bu ne şiddet bu celal derim otur da bir çay içelimm...

1|0
    0|0
  • Bunlar normal seyler kim hoslandıysa gider ve söyler kaybedecek ne varki ? Daha kazanmamışken üstelik :D

0|0
    0|0
  • şekilden şekile girmesin yeter.

0|0
    0|0
  • usulca:)

0|0
    0|0
  • Ben kızdan hoşlanmıyorsam nasıl yaklaştığının bir önemi yok

0|0
    0|0
  • hoşuma giderde kızların sağı solu belli olmaz.belli ediyor sonra vazgeçiyor çözülmeyen bir denklem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...