Spor yapıyorum vucudum oluyo mu? Foto var?

Spor yapıyorum önden de atacaktım ama ramazan bugün günah olur diye sadece sırtımı attım kırpınca omuzumun birazı cıkmadı. d neyse 6 aydır falan gidiyorum. Toz kullanmadım hic.
Spor yapıyorum vucudum oluyo mu? Foto var?

Güncellemeler:
arkadaşlar cok kaslıyım iyiyim diye atmadım sadece fikir ve öneriler almak için attım önden atmamada saygı gösterirseniz sevinirim.
guncel

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• kolundaki damarlar çok hoş

0|1
    0|0
    • onlar hep var bu fotoyu aslında spora gitmediğim zaman çektim yani 4-5 gün gitmemiştim gittikten sonra ceksem o zaman gör sen:)

• teşekkür ederimm

• önemi cok canım

En İyi Erkek Görüşü

• Yavaş yavaş oluyor kola ağırlık versen iyi olur belki bro

0|1
    0|0
    • kilo cok yok kolda sporcu gibi beslendiğimden dolayı yağ almıuyorum oda hacimlenmiyor millet toz vs kullanıyor şişiyor ya bende mi kıullansam diyorum bazen

• hergün tavuk gögsü yiyiyorum ama korkuyorum birşey olcak diye cok fazla hormon oluyor onlarda da ya

• Bu devirde sakat iş haklısın, klorla temizlenen tavuktan ne beklersin

Kızlar Ne Diyor 4

• Sırtı atınca günah olmuyor mu😂. O benekler nedir?

0|1
    0|0
    • cok fazla proteinli yicekler yiyince sırtta cıkıyor spora gidenlerin cogunda var aslında sırtta oluyor genelde üst kısımda

• Ne alaka arkadan atinca gunah olmuyor mu :D

0|1
    0|0
    • Önde gögüs kısmı var o yüzden biraz hassasım bu konuda ben riske atmak istemiyorum imanımı :) ama spor yapanlar ne der diyede merak ettim

• Bacım işten anlayan arkadasa anlar doğrusunu yapmış arkadaş

• Daha bir şey olmamış

0|1
    0|0
    • beslenmemden dolayı toz falan kullanmadıgım için yavaş gelişiyor 2 yılda zaten istediğim duruma gelicek

• Bacım bunu deme daha iyisini yapta görelim.

• Ramazan günü önden günah himm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Oluyor güzel oluyor ama çok yavaş tozla ilgisi yok sanırım sporcu gibi besleniyorsun ya da idmanı eksik yapıyorsun karşımda bir buçuk aylık halim var, yanlış anlama şimdi vucut yok malum vucut para işi...

0|1
    0|0
    • kesinlikle kardesım aynen sporcu gibi besleniyorum yani yağ şeker hic olmayınca malum bide bende cok kilo yoktu kas kütlesi alarak ilerlemek istiyorum ama oda zor oluyor ya var mı bir önerin yağ vs konusunda? pasta börek hiçbirşey yemiyorum ya

• Özelden yaz bana tüm dertlerini çözelim birlikte

• olur hocam yazayım

• Oo ateş edıor kanks

0|1
    0|0
  • tipis tipis adimlar

0|1
    0|0
  • Oluyo devam

0|1
    0|0
  • oluyo oluyo

0|1
    0|0
  • Sporu ömürlük yapacaksın kardeşim 1 ayda ya da 1 senede sonuç alamazsın sürekli devam edeceksin pes etmeyeceksin 😊

0|1
    0|0
  • devam hocam asıl meyveler 1 sene sonunda toplanmaya başlanılıyor.

0|1
    0|0
    • öyle galba ya ama nasıl beslenmeliyim?

• 1 önce aşağıdaki yorumlardaki tozla şişiyorlar mantığını bir kenara bırakman lazım, natürel kas şişkindir kaya görünümlü değil. kaya gibi görünümlü kas çoğunlukla steroid ürünüdür bunu bil.

2 Bu spor nankördür istersen sadece besinle yap yine de bırakınca sönersin

3 senin de ddediğin gibi günümüzde whey protein tavuktan daha sağlıklı.

4 yağsız kütlen başına günde 2 gram protein al, bunu ister tozdan ister besinden al sana kalmış

5 kilona uygun kalorini al, şu an karın kasından önce ki önceliğin bulk olsun. kilo almadan kas yapamazsın. kilo derken yuzde 15 i geçme sonra diyet sırasında çok kas kaybedersin.

• Devam iyi.
    Kac kilosun? Gunde kac gram protein aliyorsun?

0|1
    0|0
    • kaç gram aldığımı hesaplamıyorum hic ya :/ 1.83-85 boyum kilomda 68-70

• teşekkür ederim korkuyorum tozdan sıvılce vs cıkarıyor diye ya

• Evet proteinin fazlasi sivilce yapabilir. ama yagli yiyecekler daha fazla yapar.

• supplement kullan biraz

0|1
    0|0
    • aminoasit mi kardeşim o?

• @salimns2 türkiyede whey protein kilo baisna kac para?

• Değişiyor markadan markaya süt proteinin adını unuttum ona gerek yok whey ise tüketebilir ama tüm proteini ordan almak yanlış olur dedim ya ihtiyaç yoksa tüketmeye gerek yok adamda belliki glutoamin eksikliği varmış yeni toparlamış zaten zayıf adamda glutoamin eksikliği normaldir

• Evet olmaya baslamis

0|1
    0|0
  • daha cok yolun var

0|1
    0|0
    • aynen kardeşim

• ben 3 yıldır yapıyorum senın 4 katın varım. yagsız ve sekersız temız buyu ısıne yarıcaktır daha cok baslardasın

• kardesım aynen dediğin gibi bende yağ şeker falan hiç tüketmiyorum anca oluyor ccok yavaş oluyor yani yoksa daha da hayvan gibi olurdum işte

• 0|1
    0|0
    • aynen kardesim daha cok yolum var

• Bari bir kaç poz koyaydın sırtı koyup gitmişin bunla millet neyi eleştirecek

0|1
    0|0
    • istediğim cevapları aldım hocam

• Güzel mis 😍

0|1
    0|0
Yükleniyor...