Keşke yeniden konuşsa benimle :/

Önceden konuştuğum biri vardı aramıza bir soğukluk girdi artık aramıyor mesajda atmıyr bn mesaj atınca arıyor o da bazen ondan hoşlanıyorum baya bir ama duygularımı söylemedim tabi napıcam ben ya vazgeçemiyorum bir türlü ne yapmam lazım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten seviyosan aşkın için çabala utanma git konuş yoksa daha kötü şeyler oluyo mesela ben lise 2 de bir kızı sevdim utangaçlıktan açılamadım kimseyede söylemedim yakın arkadaşım kıza çıkma teklifi etti oda kabul etmiş sevdiğimiz kıza yenge ayağı çektik kötü bir duygu dediğim gibi seviyosan vazgeçme...

0|0
    0|0
    • nasıl konusucam ki :/

• telefonda söyleyebilirim bir tek görüşmüyoruz konuşmuyoruz da

• Tamam telefonda konuş o zaman

Erkekler Ne Diyor 2

• Söyleyemezsen bu böyle devam eder Risk alıp söylemelisin...

0|0
    0|0
    • söylesem daha kötü olma ihitmalide var ters tepki yapabilirde

• Etkilemek istersen yüz yüze söylemelisin.. Ama karşındaki senden bir adım beklıyorsa telefonda olabılır.. aranızdakı ilişkiyi nasıl adlandırırsın o senı nasıl görüyor ya da bundan hic bahsettimi

• önceden diyorda sen hep ol diye amaa rtk yok benimle ilgilense bir şeklde konusurdu ama hiç konuşmuyor :(

• ben kouşurum seninle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• git yuzune konuş içinden ne geliyorsa söle . Gizlersen baskasına fırsat verrsin ve daima 2. planda kalırsın şeker:)

0|0
    0|0
    • bide nasıl dicemi desen :)

• Seviyorum lan asığım asık kimseye krsı bole seyler hssetmedm ben sen çok körsün allah kahretsin kiii deee..

• he oldu :D

• duygularını soyle

0|0
    0|0
  • yaa söylee kurtuul yadaaa böyle mutsuz mutsuuuz senı farketmesınıı beklee ..

0|0
    0|0
    • nasıl söylicem işte bütün sorun bu

Yükleniyor...