Uygun spor hangisi?

Arkadaşlar ben fazla kilolarıyla uğraşan çokta başarılı olamayan biriyim ramazandan sonra spora başlayacağım sizce pilates mi iyi yoksa koşu bandı bisiklet filan mı yardımcı olur musunuz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• yaşını ve kaç kilo fazla olduğunu yazarsan daha kolay yardımcı olurdum ama sana kısa ve objektif bir bilgi vermek istiyorum. düzgün diyetle her spor kilo vermene yardımcı olur fakat obezite derecesinde kilolu biriysen plates gibi bir dal seni zorlayacaktır, maddi açıdan da öyle. eğer bu konu senin için cidden sorun olmaya başladıysa önce bir diyetisyene git ölçümlerini yaptır ve programını al. çünkü her diyet kişiden kişiye farklılık gösterir, başklarının ben bunu yedim şunu içtim kilo verdim gibi sözlerine kulak asma. bol şans.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Youtube da Leslie diye bir hanımefendi var onla başla :) bir çok video var youtubeda öyle evde spor yapabildiğin onlar dene önce. Yapamıyorsan da cross trainer veya koşu bandı al

0|0
    0|0
    • Evet bir ara onuda denedim ama gözetim Vs olmadığı için düzenli yapmadım spor salonuna gidersem hoca gözetiminde olur diye düşünüyorum ama pilates mi diğerleri mi emin olamadım

• Yardımcı olduğun için teşekkürler 😊

• Rica ederim ne demek, inşallah tez vakitte kavuşursun istediğin vücuda ☺️

Erkekler Ne Diyor 2

• bisiklet bsiklet bisiklet şiddettele tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
    • Bisikletin bel bölgesini incelemede etkisi var mı benim sıkıntım bel çevresi çoğunlukla

• var her yerini etkiler

• Pilates ne yapar peki

• fitness

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Yani git koş, ağırlık kaldı, squat yap kısa sürede taş gibi olursun ne kadar emek o kadar güzel sonuç

• Anladım teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlike günde yarım saatlik yürüyüş

0|0
    0|0
    • Yürüyüş yapıyorum ama düzenli değil spor salonuna gidersem hoca gözetiminde olacağı için kendimi mecbur hissederim diye düşünüyorum

• pilates in avantajları daha fazla

0|0
    0|0
    • Ne gibi faydaları var?

• pilateste yağ eritebiliyosun kas yapıyosun boyunu uzatıyor vücudunu sıkılaştırıyo falan baya fayfaları var

Yükleniyor...