Slovenya Türkiye milli maçı, sonuç ne olur?

Şu an 1-0 öndeyiz daha maçın başı, sizce fark atar mıyız?

0|2
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette biz kazanacağız.. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 17

• avrupa şampiyonasından ümidim yok sıfır çeker geliriz gibime geliyor. yaratıcı oyuncu yok mehmet topal stoper yanındaki ahmet çalık'mıdır nedir futbolculukla alakası yok. orta sahada bir tek oğuzhan var ama beşiktaştaki performansından uzak arda filan hiç oynayamıyor.2008 avrupa şampiyonasındaki maçları a spor gece geç vakitte veriyor sürekli kaç kere izledim hala sıkılmadan izliyorum o ruh ve hırs bu milli takımda yok. zaten hırvatistan ve ispanya gibi takımları geçmemiz mükün değil. herkes hırvatistan'ı küçümsüyor ama benim fikrim en az 2 farklı mağlubiyet alacağımız.2 takımın kadrosu arasında uçurum var özellikle orta saha ve hücum oyuncuları çok etkili ama bunu bir tek ben görüyorum sanırım ya da tv deki yorumcular millete şirin gözükmek için öyle yorum yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • Sanki 1-0 öne gectikten sonra defans provasi yapiyor gibiyiz az gol yemeye basladik ama rakiplerde onemli tabi ispanya affedermi ornegin kacirdiklari kafa pozizyinunu ikinci yari birazdaha ofans oynamamiz dilegiyle.

0|1
    0|0
  • Hazırlık maçlarının skorunu pek önemsemem , umarım son eksiklerimizi görür ve sakatsız bitiririz

0|1
    0|0
  • Hazirlik izlemiyorm

0|1
    0|0
  • 2-1 Türkiye alır

0|1
    0|0
  • 1-0 olur:D

0|1
    0|0
  • 1-0 kazandık :D

0|1
    0|0
  • Sonunda Oğuzhanı kendi mevkisinde oynatmayı öğrendi Fatih hoca.

0|1
    0|0
  • Milli takım da emreye ayak uyduran bir tek adam yok cacık olmaz bu kadro dan gruptan çıkamayz.

0|1
    0|0
  • Hakan calhanoglunu cikarmamaliydi hoca yanlis yapti bence

0|1
    0|0
  • Alırız maçı 😀

0|1
    0|0
  • Yeneriz

0|1
    0|0
  • ispanya maçından tırsıyorum ben en çok

0|1
    0|0
  • Dk 74 yeniyoruz alıcaz maçı

0|1
    0|0
  • 3 Türkiye belki ama belki slovenya 1 olur

0|1
    0|0
  • grupta cakılır merak etme

0|0
    0|0
  • kaybedeceğimiz bir şey yok ama kazanırız herhalde.

0|1
    0|0
Yükleniyor...