Djokovic tenis tarihinin en iyisi olabilir mi👻😳😳👻👻😮😮🙄👻🙄😱👻😱🙃👻🙃🙃👻👻👻👻👻?

şu anda değil ama olabilecek kapasitede olduğu kesin. ortalık çok boş kaldı rakipsiz ilerliyor ve kırılması imkansız gibi olan rekorlar kırıyor. Federer de tüm kortlarda çok iyiydi ama toprak da onu durduran Nadal vardı 2005-2007 arası.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kariyeri boyunca sakatlıklarla boğuşan ve birsürü Grandslamden çekilmek zorunda kalan Nadal:14 grand slam şampiyonluğu
    Kariyeri boyunca tek sakatlık yaşamayan djokovic:12 grand slam şampiyonluğu
    Nadal tenisi 18 yaşından itibaren domine etmeye başladı.2005 ten beri Federerle sürekli rekabet içindeydi. Nole 2011 yılında domine etmeye başladı tenisi. İstatistikler bir kaç yıl sonra Noleyi 1. göstersede eminim ki sakatlık yaşamayan bir Nadal, Noleyi her kulvarda geçerdi.

1|0
    0|0
    • nadal hiçbir zaman hard kortu domine edemedi kanka. ama çoğu görüşünle aynı fikireyim

• nadal sert kortu djokovic yüzünden domine edemedi. Nadal sert kortta sürekli finale çıktı ama djokovici aşamadı. Topraktada tam tersi oldu Djokovic Nadalı aşamadı. Nadalın 2014 yılı bel sakatlığı ve bilek sakatlığı teniste dönüm noktası olup bütün istikrarın Novaka kaymasına neden oldu.2012 yılında toprakta tek maç dahi kaybetmedi Fransa açık finaline gelene kadar servis bile kırdırmadı. İşte o Nadal şu anki djokovicin üstesinden gelirdi ancak çok yıprandı vücudu eskisi gibi değil.

• aynen ne zaman form tutsa sakatlanıyor onun psikolojisini düşünemiyorum gerçekte n

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim için Federer efsanedir. Djokovicte çok başarılı ama Federerin genç halinin ondan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Özellikle çim kortta ondan iyisini görmedim. Buradan da dönmez dediğim çok sayıyı çevirmiştir. Bence tenise çok şey kattı. Özellikle o bacak arasından çevirdiği sayıları gerçekten önü dönükken atamıyor çoğu tenisçi

https://www.youtube.com/watch?v=LOwpOu-gHIA

0|0
    0|0
    • naadal ve agassi de çok iyiydi bacak arasında. federer ADAM tabi ya

• Her açıdan muhteşem bir adam, epey bir süre ona rakip çıkmayacak.

0|0
    0|0
    • öyle görünüyor. şimdiki gençlerde de hiç iş yok arkadaş. kimden ümitlensem sönüyor hemen

• önce federer gibi 5 sene üst üste hem wimbledon hem amerika açığı kazansın sonra en iyisi olup olmadığına karar verilebilir :D

0|0
    0|0
    • üst üste 4 grand-slam kazanan tek isim..
      17 grand-slam lik rekorda kırılacak herhalde. abi ortalık çok boş kaldı tenis sıkıcı olmaya başladı hiç reke-abet yokas

Yükleniyor...