Erkeklere sorum ozellıkle kızlar sızde konu hakkındakı dusuncelerınızı yazarsanız sevınırım

genelde erkekler sevdıgı kadınlara dokunmazlar ...kımı sevse dokunur ozler...kımı dokunuyosa sevmıyo..bır erkek sevdıgını kolay kolay syleyemıyorsa nasıl bellı eder cok kıskanması cok hoslanması sevıyo anlamına gelebılırmı

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin yapısı farklı, genelleme yapmak zor. Sevgi bu bir şekilde hissedersin, hissedemiyorsan zaten sevilmiyorsundur çünkü seven hissettirir.

0|0
    0|0
    • sevdıgını hıssedıyorum bazen cokta bellı edıyo an gelıyo oyle bır sarılıyokı kaburgalarım kırılıcak sanıyorum

• Ee derdin ne? :)

• yoo ole takıldı bu konu aklıma sadece

Erkekler Ne Diyor 11

• kıskançlık varsa HİÇ BİR ŞEY ANLAYAMAZSIN ! şimdi ki gençler sürekli birileriyle çıkıp duruyor ve hepsi bir birini kıskanıyor. Bu seviyo anlamına mı geliyor ? bunlar bu kadar kişiyi nasıl sevebiliyo

0|0
    0|0
  • erkekler her şeyi kıskanır bu sevmekdeğil sahiplenmektir. dokunamıyorsa değer veriyor demektir. ama hem kıskanıp hem dokunmayıp hem yanınta titriyor kıyamıyor ve sürekli sevdiğini söyleyip hiç yalnız bırakmak istemiyorsa seviyordur.

0|0
    0|0
  • Sevdiği kadına dokunmamak ne kadar saçma birşey ben anlam veremiyorum, soruna gelince gelir tabi kıskanan insan seviyordur hoşlanmadan ötedir o.

0|0
    0|0
  • Biz erkekler bakislarimiz yüzüne ve boyun bolgesiyse ve hem yumuşak hemde keskin bakiyorsak

Bir kıza hosladigimizdandir yoksa sadece göğüslere ve kalçalara bakarız

Uzun süre güzel bakismalar sevgi işaretidir

0|0
    0|0
  • Gelebebilir hatta büyük ihtimalle gelir fakat her insan hislerini kolay kolay açığa vuramaz..

Fakat bu kişiden kişeye değişir, iki kardeşin bile huyları çoğu zaman farklıdır. Bu yüzden genelleme yapmak zor bence...

0|0
    0|0
  • yanında iken rahat ve gözlerinin içi parlıyor mutlu oluyorsa seviyordur

0|0
    0|0
  • Dokunmadan sevilmez ki

0|0
    0|0
  • kıskançlık hareketleri varsa bişeyler var demektir.

0|0
    0|0
  • Dokunmadan sevmek tez ayrılık getirir.

0|0
    0|0
  • kafandaki soru işaretini at bir kenara seni seviyor

0|0
    0|0
  • ben asıl sevdiğime dokunurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağır giden herşey daha heyecanlıdır. Sevmek dokunmak ister evette bu dokunmayı kimine sorarsın sarılmak der kimine sorarsın başka şey söyler herkesin dokunuşu farklı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...