Sürekli gülen neşe saçan pozitif insanlar?????

Bu kişiler hakkında ciddi çekincelerim var, ortada hiçbirşey yok mesela yeni tanışmışsın acayip pozitif(iyi niyet falan değil başka birşey) sanki sanırsın dünyanın en şirin insanı herşeyden mutlu oluyor falan... bu insanların acaba psikolojik problemleri vardı da psikolog oyle mi terapi etti? psikologlar gidin anlamsız yere etrafa neşe saçın falan mı diyorlar :D yoksa bu insanlar kendi dinamiğinde mi böyle?

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• valla ben öyleyim :) ama psikolojim gayet iyidir :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• :) psikolog bana sinirlendiğinde gülümse içinden en sakinim diye tekrarla dedi :)

0|0
    0|0
  • yalnızlık..

0|0
    0|0
  • Gulumsemeden kisilik analizi yapmis adam var ya ahaha. Ben de cok gulerim hep gulerim iyidir gulmek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendi adıma cevap vereyim..

Ben enerjik olmamdan mütevellit gülerim.Yada pozitiflik yayarım.

Ağlayınca somurtunca sorunların daha da çözülmez olduğunu gördüm, yaşadım ve öğrendim.

0|0
    0|0
  • o ınsanlar emınım ılk kendını cozmustur sonra ıse ınsanları ve dogru secımlerı yapmıstır bunlar dogru orantılıdır dıye dusunuyorum neselerı ıse hayatta mutlu olmaları gerektıgını bıldıgınden gelıyor

0|0
    0|0
  • Bazıları öyle gerçekten etrafindakileride mutlu ediyor daha çok öyle insanlarla konuşmaya çalışıyorum yüzündeki mutluluk benide mutlu ediyor.

0|0
    0|0
  • ADam suratı asık olsa, soğuk olsa bir kabahat sıcak olsa bir kabahat. Tebessüm etmek, insanlara sıcak davranmak sünnettir. Haydi sen de gül bakalım. :)

0|0
    0|0
  • Aynen 24 saat sırıtık.. Sahtekarlığın maskesi..

0|0
    0|0
    • hiçde öyle sıkıntımız yok ben sadece insanları güldürüp ortamı ısıtmak hoşuma gidiyor

Yükleniyor...