Çok beyaz tenliyim. ten rengimi koyulaştırabilecek ilaç falan yok mu ya bildiğiniz?

Ben çok beyaz tenliyim. sütün rengiyle yarışırım yani o derece. görünümüm tipik bir rus kızı görünümü zaten. ordan anlayın durumu işte. rus kızları soğuk iklimde yaşadıkları için benim yaşadıklarımı yaşamıyorlar. ve aptal gibi akdenize geliyorlar hiç anlamıyorum. ben yaz ayları gündüz dışarı bile çıkamıyorum. gece 11-12 de yanmış kıpkırmızı olmuş bir insanım sıcaktan. yani akşam olsa dahi böyle olabiliyo bazen. çocuk koruyucuları var ama onlar da vıcık vıcık geliyo dayanamıyorum.

Şöyle bir güzel ten rengimi koyulaştırabilecek iyi bir ilaç vs yok mu ya? Michael Jackson beyazladı ya mesela ilaçlarla falan. bunun koyulaştıranı yok mu acaba? siyahi olmaktan bahsetmiyorum ama en azından bir buğday tenli olayım güneşte yanmak yerine kararayım acı çekmeyeyim artık. çok zor bir durum çünkü...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kalıcı olarak mümkün değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• solaryum?

0|0
    0|0
    • kuzenim denedi ama çok kötü oldu. ben o tür geçici bir şey istemiyorum bir de. kalıcı olsun. hep öyle kalayım işte

Erkekler Ne Diyor 3

• Ilac falan kesin kullanma urfaya gel kesin esmer olursun😊

0|0
    0|0
  • Ben eskiden bembeyazdim uc bes sene surekli denize gittim yandim falan ten rengim baya kara artik eskisi gibi dgil goren esmer zannediyo :)

0|0
    0|0
    • yok benim anne tarafı komple böyle. kararabileni daha görmedim. çok kez ben de öyle denedim ve sonunda her yerim yoğurtla kaplandı

• Solaryum da yan :)

• o da acı veriyo. kuzenimden biliyorum ve pekte bir işe yaramadı

• Daha ne istiyonki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Micheal jaksom beyaz tenli olmak için cildini oynata oynata kanser oldu ve kanserden öldü. Sacmalama kendini sev ve barısık ol. Bide sorun kaldırılacak yanlıs etiket koymussun

0|0
    0|0
    • ben doktoru öldürdü diye biliyorum bilerek. sorun rengini sevmemek değil zaten. sorun bana bir çok sorun yaşatması. dışarı bile çıkamıyosun çok kötü

• Doktoru öldürmedi cildini degistirmek istedigi icin öldü kuzu. Günes kremi sür ve cık.

Yükleniyor...