Galatasaray Sizce Bu Sene Transferde Başarılı Olurmu?

Galatasarayımızın şu anda Skritel. Neustader, Alex Song , Dzeko ve Falcao gibi oyuncularla direk temesı var. Yönetim artık akıllanmış gibi. Falcao kiralik düşünülüyo

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar A spor çıkışlı fener medyası haberleri. Yönetimin ağzından kap'a bir açıklama gelmediği sürece inanmamak lazım. Hadi diyelim bir görüşme sürüyor. Skrtel, Liverpool takımında forma giyiyor. Piyasa değeri 10 milyon euro. İngilizler büyük rakamlarla transfer gerçekleştirir. Bize 10'dan aşağı kapıyı açmazlar. En iyi ihtimal 5-6 milyona kapatsalar bile 31 yaşındaki futbolcu için çok yüksek bir miktar. Onu geçiniz.. Neustader, isimli futbolcunun tek artısı sözleşmesinin bitmesi yani ekstra bir transfer ücreti vermeden kadrona katabilirsin. Almanya ligini arada takip ederim. Donk'tan daha hantal tek özelliği boyu. Başka hiçbir şeyi yok Semihten bile kötü. İyi bir Galatasarayda sadece yedek olur.

Alex Song, yıllardır dikiş tutturamayan bir futbolcu. Melonun yerine aranıyorsa yanlış, Song defansif özelliği üstün bir futbolcu ofansifte yarar sağlamaz. Barçada en iyi ihtimal 1 yıllığına kiralar. Onu geçtim çocuğu hasta Londrada tedavi gördüğü için West Ham'ı seçti. Türkiyeye geleceğini zannetmiyorum. Dzeko'yu Roma yüksek miktarda parayla transfer etti. Verimde alamadı. Bu futbolcuyu en kötü 15-20 milyona okutmaya bakacaklardır. Bu mali krizde imkansız. Falcao ise formunda inanılmaz düşüş olan bir futbolcu. Kısaca gözden düşmüş yıldız. Aynen Van persie gibi. Maaş yükü olacak yaşlı tanınan futbolculara para saçacağımıza. En kötü iskandinav liglerinden 2-3 genç oyuncu alsak yine iyi. 2-3 maç üst üste oynasa form tutacak Linnes gibi. O sebeple bir kaç sene yıldız transfer beklememek lazım. Gönül isterdi ki Terim döneminde fazla para saçılmasın transfer yapılsın. Ama durum ortada yıldızların geleceğini zannetmiyorum. Gençlere odaklı bir sezon yaşayacaz.

0|1
    0|0
    • Bu sene garanti oyuncular alinacak ayrica Song gibi ön libero Türkiyede yok.

• Turkiyede vergi problemi yok Falcaoda Galatasaray ı istiyormuş. Sneijder belki çok gol atmadı ama oyunu tamamen Sneijder yonetiyor bu daha onemli bence Sneijder oyundan çıkınca top çeviremiyoruz

• Neyse ilerleyen gunlerde gorecegiz.

En İyi Kız Görüşü

• Zorr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu oyuncuların kaç tanesi avrupada olmayan takıma gelir , ayrıca bu takimin para sıkıntısı olduğunu cümle alem biliyor. Haberlerde gördüğünüz herşeye inanıpta gizliden sorararak aslında ne kadar inanmadiginizi gösterir. Boyle sorularda gizlenecek ne varsa

0|0
    0|0
    • Site bize gizlilik hakkını vermiş kimseye hakaret etmiyorum ya da engellemiyorum neden gizli olmam bu kadar batıyor size?
      Maliyetleri uygun çekilerek alınacak zaten keşke Bjk ve Fb Avrupada yokkende ayni şeyleri söyleyebilseniz

• Hakaret etmiyorum deyip batmaktan bahsediyorsun. Ben batıyor desem kadına hakaret diye edebiyat yaparsın. Beşiktaş avrupada yokken de yıldızlar tercih etmiyordu da simdi gs konuşurken diğer takımlara laf atmak ne alaka , futbolu rakibe çamur atmak olarak gormeyin sandiginiz gibi birşey değil futbol , aspordaki haberlerden ibaret değil. Neyse senin gizli olma hakkin varsa benim de gizliyi engelleme hakkım var

• Skrtel gelecek olsa Bjk'ye gelir bu bir sebepleri malumdur ikincisi song gibi önlibero vardır hatta çok daha fazlası olan atibadır ya görmezden geliyorsun ya da görmemeyi tercih ediyorsun :)

0|1
    0|0
    • Sebepleri neymiş?

• Peki neden Bjkliler geçen sene Gs Gomezi alamadi diyor?

• bilemem umursamam da dediklerini alabiliyosa alsın benim için bir sıkıntı olmaz güçlensin isteriz elbette mali açıdan ciddi sıkıntılar içerisinde şu an kiralık ikna etse de ciddi miktarlar vereceğini sanmam gs nin Bjk zaten vermez uçuk kaçık paralar o olmazsa diğeri olur mantığı hakim her zaman yönetimde bekleyip göreceğiz gs nin çok eksiği var sağlam zaman lazım

• Bitanesini bile alamaz

0|1
    0|0
  • En az 1 stoper
    İki tane Ön libero oynayabilcek sağlam orta saha
    İlerde iş yapabilcek Sneider tarzı bir 10 numara
    En az 3 tane kanat oyuncusu
    2 tane forvet santrafor koşabilen araya kaçabilen akıllı bir siyahi futbolcu çok iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Uyusanız rüyanıza bile gelmez hiçbiri.

0|1
    0|0
    • Bizim bu oyunculari alma ihtimalimiz sizin 4. Yıldızı takma ihtimalinizden daha yuksek

• Ya sen cidden 10 sene ust uste Şampiyon olacaksiniz falan zannediyosun herhalde daha 8 yiliniz var sizde zaten bunu bildiğiniz için görmemişler gibi kutladiniz

• 2000 li yıllara kadar kaç yıl da bir kutladınız? Seneye yine şampiyonuz.

• Tamam

0|0
    0|0
  • Galatasarayın çok sağlam transfere ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • nerden biliyon fax mı geliyo sana yönetimden :D

0|1
    0|0
  • Akıllanmaz bu yönetim.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'dan 2 sene daha umudu kesin yönetim gidene kadar.

0|0
    0|0
  • banane

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...