Barcagül'ün suçu ne?

barcelonanın yenilgisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• her inişin bir çıkışı vardır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şoktayım zati beklemiyordum. Nazar değdi Barca'ma :P

0|0
    0|0
  • Gençlerbirliği Barcelonayı yener nasıl mı?

Bayern Münih Barcelonayı yendi

Bati Borisov Bayern Münihi yendi

Fenerbahçe Bate borisovu yendi

Gençlerbirliği Fenerbahçeyi yendi..

1|1
    0|0
  • şu sıralar kötü ama kısa zamanda toparlanırlar sonuçta büyük klüp.

0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o kadar mutluu oldumkii beter olsunlar amq cocukları futboldan soğutmuslardı artık yaaa hala madrid :))

0|0
    0|0
  • Barcelona taraftari olarak cok uzuldum tabi.. ama takim son aylarda cok kotu oynuyor. Dun messi vardi ama yoktu. 10 kisiydi takim. Formsuzdu sakatlik sonrasi. Munih ezdi gecti. Barcelona oyun karakterinden ödün verse, deplasmanda oynuyormus gibi oynayip bir gol atabilse ve munihi 2-3 golde tutabilseydi camp nou da sansi olabilirdi ama artik tur gitti, saglik olsun canlari sagolsun. Daha onceleri yasattiklarina sayiyorum. Bu kadar kredisi var bende. #viscabarca

0|0
    0|0
  • Avrupada Bayern Munich taraftarı olarak her zamankinden daha fazla keyif aldım bu galibiyetlerine. Barca'yı sahadan sildiler ve ilk defa bir takım Barcelona'ya " Bitse de gitsek " dedirtecek bir oyun ortaya koydu. Barca'nın da dağılma dönemi gelmiş gördüğüm kadarıyla.

0|0
    0|0
  • Hele sukur barcaninda 4 tane yedigini gordum

0|0
    0|0
  • haha barca güllllll

0|0
    0|0
  • yenilgi Barcelonanın Ligde laylaylomda olması Messinin henüz sakatlıktam cıkması + Tüm takım Messi yi tutarken Alexisin Varlık gösterememesi Valdesin ve Bartranın mallıkları + Neymar ve bir santrafora daha ihtiyac olması + Puyolum olmaması

İŞTE BU !

0|0
    0|0
  • hep zirvede olacak diye bişey varmı

0|0
    0|0
  • Uzaylıların Dünya' yı istila edeceğine inanırdım ama Barcelona'nın 4-0 yenileceğine inanmazdım.

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural'ın dediği gibi tecavüz ettiler :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...