Erkekler bir kadının güzelliğine mi şirinliğine mi yoksa seksi olmasına mı daha çok önem verirler?

Sorum size erkekler. Bir kadının fiziksel görünüş olarak güzel olmasına mı, şirin olmasına mı yoksa seksi olmasına mı daha çok önem verirsiniz?

0|0
4|44

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• bu bence çok değişken birşey. yani zevk meselesi demiyorum. bu tamamen bir kimya meselesi. mesela kendi adıma çok kadınsı bir kızdan hoşlanmam. bana itici gelir. yani düşünsenize sürekli vakur, kendinden emin, sürekli duruşuyla hareketleriyle dikkatleri toplayan bir kadın. tamam arzulanabilir ama ilişki için tercih edilmez. senin arzuladığını herkes arzular :) yani işin içinde biraz sıcaklık, sempatiklik, şirinlik olmalıdır. en azından seksiliğin yanında şirinliğin de olması o vakur ve kendinden emin duruşu biraz daha yumuşatır ve erkek için ilişki yönüyle daha cesaret verici hale gelir. neticede hiçbir erkek ilişkisinde sözde iktidarın kendinde olmadığı izlenimini etrafındakilere yansıtmak istemez :D güzellik son öneme sahip ama tabi ki önemli. herkes güzele sahip olmak ister. ama zaten seksi olduğunu düşündüğünüz birinin büyük ölçüde güzelliğine de kanaat getirmişsinizdir. şimdi büyük tiyatrocuları ve sinemacıları düşünün. her role girerler di mi? bir ayşen gruda'yı seksi kadın rolünde düşünün bir de ne bileyim müjde ar'ı... zaten müjde ar bu anlamda klişe olmuş bir isim ama Ayşen Gruda'nın hammaddesi yetersiz olduğundan :D Sonuç olarak masumiyetten de nasibini almış bir seksilik kesinlikle bir kadını çok çekici kılar... bunun yanında tabi kimse de ekstra bir yüz güzelliğine hayır demez

1|0
    0|0
  • Hangi cins olursa olsun bir kızı tanımadan önce öncelikli olarak dış güzelliğine bakar. Bakımlı mı ? bana uyumlu mu yakışırmıyız yan yana vs. Eğer bu aşamayı tamamlarsa 2. aşamaya geçer ve karakterini tanımaya çalışırsın. Kafalar denk mi ? ortak yönlerimiz var mı ? Sevgili olsak fikir ayrılıklarına düşüp birbirimizi yıpratırmıyız ? gibi sorulara cevap aramak adına onunla bir takım sohbetlere girersin. Eğer 2. aşamayıda geçerse karşı taraf işlem tamamdır. Yani işin özü 1. dış görünüş 2. kişilik

0|0
    0|0
  • bu söylediğiniz özellikler içinde karakter yapısı kişilik koymayı unutmuşsunuz

bence bu konuda en az söyledikleriniz kadar önemli

ve hepsinden orta düzeyde olmalı :)

2|0
    0|0
    • Sadece fiziksel özelliklerden bahsettiğim için karakterle ilgili bir şey yazmadım aslında :)

• ozaman hepsinden olsun diyelim ama ne aşırı nede az :)

tabi bu sunduğunuz seçeneklerden biri eksik olsa bile söylediğiniz diğer seçeneklerin diğer eksiği kapatacağına inanıyorum

çünkü bunların hepsi iyi özellikler

• Ne için baktıkları önemli burada.

A) Uzun süreli ilişki için seksi olmasına

B) Kısa süreli ilişki için seksi olmasına

C) Tek gecelik ilişki için seksi olmasına

D) Evlenmek için seksi olmasına

E) Çocuk yapmak için seksi olmasına

Cevap işte bu kadar değişkendir :D

1|0
    0|0
    • İlla seksi olmalı yani ahaha :D

• Yok yahu benim ki geyik tamamen bu konuda bildiğim çok güzel bir eser var.

Bkz.

link

• Bu şarkıyı hiç dinlememiştim daha önce söylediğin için teşekkürler çok güzelmiş. Şaşırdım daha önce dinlemediğime.

• Sırlama mı yapalım ? Bence ruh ve şirinlik öncelik alır ama zaten o bir KADIN yani ilah gibi bir şey ,güzelliği de , vücudu da vardır ve seksi de olmalıdır, Evliliğin ya da eşliliğin ana nedeni cinsellik , sekstir , o da BEYİN'le olanıdır.

1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir. Kimi güzelliğe kimi seksiliğe kimi de şirinliğine vurulur. Çok güzel olmayabilir giyimiyle de seksi olmayabilir ama şirinliği ön planda olan akıllı dürüst yalandan nefret eden kadına canımı veririm..

0|0
    0|0
  • güzel ve şirin olması önemli benim için, seksilik değil, hatta bazı kızların sadece şirinliği bile etkiliyor..

1|0
    0|0
  • 16-20 yaş arası ergenler şirinliğe önem verir,

20-30 yaş arasındakiler güzelliğe,

30 yaş üzerindekiler de seksiliğe önem verir.

0|0
    0|0
  • cilveli ve akıllı olmasına

1|0
    0|0
  • şirinlik pek yeterli bir özellik değil acıkcası ilk fizik etkili doğru orantılı olarakta seksi olması olası ihtimaldir şirinlik pek bir şey ifade etmez

0|0
    0|0
  • Güzelse ve kıyafet seçimini doğru yapıyorsa, zaten direk olarak seksi olacatır. Çirkin ve seksi istese de olamaz, sadece dikkat çeker. Ama güzel de olsa, seksi de olsa, eğer şirin, sempatik, sıcak ve samimi değilse...hiç bir önemi yok benim için.

0|0
    0|0
  • Evlenecekse = Sempatik Karakterli Seksi

Eğlenecekse = Seksi , Güzel, Sempatik

Ne yapacağını bilmiyorsa . Güzelliğine semaptikliğine Karakterine bakar

0|0
    0|0
  • Şirinlik güzellik sexylik benim sıralamam

0|0
    0|0
  • Albenili olmalısı gerek.

0|0
    0|0
  • cok seksı olmamalı zaten kız arkadasım sırınlıkmı guzelıkmı :/ Once guzel olmalı sonra sırın olmalı

0|0
    0|0
  • yüzünün güzelliği sempatik olması daha önemli. ama zaten bunlar olunca seksi de oluyor :D bile bile kendini kasarak şirin olmaya çalışıyorsa en itici olur :D

0|0
    0|0
  • Tatlı olsun benim olsun . Böyle yanaklarını sıka sıka öpiyim onu .. Oyy yerim ben onu :D

0|0
    0|0
  • şirin olması tabiki

1|0
    0|0
  • sexiliği ve bakımlı olmasına önem veririm

0|0
    0|0
  • Tabiki güzellik ve şirinlik :))

0|0
    0|0
  • şirinlik daha önemlidir ama şımarıklıkla karıştırılmamalı

1|0
    0|0
  • güzellik ve ahlak

0|0
    0|0
  • ben kadının yatakta seks bilmesini isterim.dışarı seksi olmuş neyime ki

1|0
    0|0
  • dürüstlüğü önemli benim için

0|0
    0|0
  • bakımlı olunca bence güzeldir o kadın,biraz şirin ve seksi oldumu kaymaklı ekmek kadayıfı:)

0|0
    0|0
  • Sayın hanım efendi ben size önem veriyorum :P

0|0
    0|0
  • herseyden once karakteri yalanci mi yoksa gercektenmi sevdigine

0|0
    0|0
  • hepsine önem veririz genelde agır başlı olsun yeter

0|0
    0|0
  • akıllı olsun yeter akıllı kıza bayılırım

0|0
    0|0
  • Önce sempatik olsun tabii ki.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 4

• bence iç dunyası daha onemli olmalı dısta olsun ama tabiki ben 160 ında boyunda 53kg birbayanım ama giyinip kusandıgım zmaan benim diyen uuznmanknler kadar alımnlı oluyorum kendıne yakısnaı giydigimde yani ama uzun baynlkar daha melesef dikat cekiyor

0|0
    0|0
  • Şirinlikkkkk :)) bu yönümden hep kazanmışımdır :)

0|0
    0|0
    • evet şirin olmalı ama sexide olmalı,robot gibi olmamalı kıvrım kıvrım vücudu olmalı :-) güzellikte biyere kadar canım

• vayyy vayyy vayyyy :))) anlıyoo hatundann :)

• erkegın sana deli gıbı baglı olmasını ıstyrsan sexı olman sart bnce sende bulamaynca baskasnda aryrlar .sırınlk dıyenlerde korkanlar ıste baskası bakcak gerek yok okadar dıkkat cekmesıne dusuncesndeler:)

0|0
    1|0
  • güzellik ve seksiliğine bence şirinlik daha sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...