Inatlaşıyoruz bu da ilişkimizi zedeliyor tabı ki

herşeyımı ona gore ayarlamaya başladım onunla ılgılı konustum onunla yaşamayı öğrendım ...bazen nefes alamadıgımı dusunuyorum onsuz zamanlarda ... o kadar guzel şeyler yaşadım guzel şeyler yaşattı kı böle yapmasına anlam veremıyorum ... annesını dınleyecek aılesını dınleyecek tabıkı ama aldıgımız kararları sırf onların soyledıgı şeylere gore degıstırmesını ıstemıyorum ... benım -bızım hayatımız bunu anlasın ıstıyorum... çok kızgınım ... annesının her dedıgını dınlıyor yanı dınlemekten kastım uygulamya da kalkıyor ... aılemle ılgılı halam olur dayım olur teyzem olur onlarla ılgılı dolduruyor sureklı eşimi ...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• inatlaşmak ego tatminligi gurur yapmak bunlar ilişkileri zedelemeyi bırak yokeder

1|0
    0|0
    • anlıyorum bılıyorum da ama başka bırının dedıgını yapmak onun egosu tatmın olacak dıye sureklı susmak yordu benı

• hayır halam ya da teyzem ıcın dıyor dugun dernekte geldı sadece bır araya

• Yahu ilişkilerde cevre bu sekilde etken bir faktör olmamalı. siz birbirinizle evlisiniz ailelerinizle degil

Erkekler Ne Diyor 7

• bunu inatlaşmakla çözmeh zordur ama sen bunun böyle gitmeyeceğini ve artık hayatın sizin olduğunu ve ikinizin kararalması lazım olduğunu anlatmalısın tabi burda aileni dinleme veya onları atda demiyeceksin ha onlardan fikir alırsın danışırsın ama son kararı ikinizin vermesi lazım...bence konuşarak çözmelisin ve inatlaşarakdan da bir yere varamazsınız...

1|0
    0|0
    • çok dedım ıkna oldu her konusmamızda benı haklı buldu tabıkı ıkımızın hayat dedı şimdi konussam sımdı de aynısını dıyecek ... ama kaynanam konustugu zaman herşey degısıyor ne anlatıyor nasıl çelıyor aklını bılmıyorum

• aynen öyle çok ılgılendı eşim sağolsun cok saygı gosterdı hala öyle hala saygı gosterıo ama laf oluo canımız sıkılıo en olmadık yerde tadımız kaçıo

• yani bu durumda biraz sende duymamazlıktan geleceksin başka yapacak birşeyin kalmıyor çünkü eşinde ailesini kırmak veya üzmek istemiyor ama işte aile oğlunu veya eşini üzdüğününde farkında değil..

• keçimisiniz siz ne bu inat

1|0
    0|0
  • Ve işte bir ilişkide yapılabilecek en büyük hatayı görüyoruz burada. İyi oluyor böyle ders gibi. Şu cümle her şeyi özetliyor aslında "bazen nefes alamadıgımı dusunuyorum onsuz zamanlarda"

0|0
    0|0
    • evet belkı de bu kadar deger verdıgım ıcın bu kadar uzerıne dustugum için yapıyor bunları

• ev tutmak hayatı onem mı haız edıyor daha dogrusu evı nerden tutacagın . ya da hangı işe kımın aracılıgı ıle gırdıgın

• Valla ben annemlere 150 metre mesafede oturuyorum en son 1.5 Ay önce gördüm kendilerini, balkona çıksam görürüm yani o derece ama sınırı nasıl koyduğuna bağlı.

• Sevgilinin olaya senin açından bakması biraz zaman alabilir.

0|0
    0|0
  • başkalarının dolduruşuna gelip seni üzebiliyorsa sana olan sevgisinde bir sorun var bence

0|0
    0|0
  • eşine bunu belli etmelisin. Olmuyor böyle demelisin

bu bizim hayatımız demelisin

yoksa boşan böyle yürümez.

0|0
    0|0
  • dengeyi eşinin bulması lazım böyle sürerse boşanma olur sonu;)

1|0
    0|0
    • denge kurmak ıcın vakıt tanınmıyor kı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...