Yeni Nesil iş Fırsatları İlanları

Kusura bakmayında bilgisayar başında para kazan, sonra dream managers gibi abuk subuk hiç birşey yapmayan iş grupları çıkmaya başladı ve başarıya ulaştıkları söyleniyor en son çıkan şu Mega holdingte var bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz sizce Amaç ne yönde..?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ben bu gibi bir firmanın ilanını duyduğumda cazip gelmişti gidip görüştüm. sunumla birlikte anlatım yaparken pazarlama,satış olmadığını tamamen tavsiye üzerine olduğunu söylüyordu. ama gel gelelim icraate, tavsiye edeceksin de, adam olmadımı sen ne kazanacaksın. iş yine satışa çıkıyor. ilk etapta benim alışveriş yapmam gerekiyor. dedim ben alamam, bana diyo ki tamam sen arkadaşlarını getir alışveriş yapma ve hatta her getirdiğin kişi başına 10 tl vericem dedi. sonra bu işte bir terslik var dedim vazgeçip geri döndüm.

kısa bir zaman sonra adam ofisi ve şirketin ismini değiştirmiş, arkadaş başvuru yapmaya gitti, bir baktım yine onlar. dön geri gidiyoruz bu işi biliyorum dedim. patronu cıktı beni gördü odasına davet edip çay ikram etti. adam kafalamaya calisiyordu :D

anlayacağin boş iş bunlar dostum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...