Kızlar ya da erkekler nıye aldatmak geregı duyar ? Aldatmaya zaten ne gerek var ılıskı sızın ıcın bıttıyse

Kızlar ya da erkekler nıye aldatmak geregı duyar ? Aldatmaya zaten ne gerek var ılıskı sızın ıcın bıttıyse bunu nıye karsı tarafa solemezsınız nıye aldatırsınız ya da nıye gozunuz doymaz.Ben hayatımda hıc kımseyı aldatmadım mı elbet aldattım ama kucuktum o zamanlar :) Sımdı cok yanlıs buluyorum sızı dusunen sızı open koklayan bırını durduk yere uzmek nıye ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında sevsen de aldatma söz konusu olabilir. Mesela komplekse girersin,senden daha çok para kazanıyorsa,senden daha iyiyse bunları yediremeyip aldattığın olabilir. Genelde aldatmaların nedeni bu. Ve ya seviyorsundur ama hep aynı şeyler hep aynı şeyler,bir yerde sıkılırsın ve yeni maceralar aramaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • alışkanlıklarını bırakamıyorlar onun boşluğunu hissedebilir die diğer kişilerle gönül eğlendirme derdine düşüyolar nasıl olsa birisi cepte die ben onaylamıyorum ama mantık bu

0|0
    0|0
  • alışkanlıklarını bırakamıyorlar

0|0
    0|0
  • Nefislerine hakim olamıyor insanlar . Temel sebebi bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karakter meselesi.

0|0
    0|0
  • Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil, kimse boş yere kasmasın kendini. Hepimiz insan olduğumuzu ve neler yapabileceğimiz biliyoruz.

0|0
    0|0
  • İnsanlar açgözlü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...