Popomu kaldırmak için ne yapmalıyımm?

Ya çok zayıf değilim ama tam balık etli de değilim arasıyım şimdi boyumla kilomu söylersem yaşımı anlarsınız onun için söylemiyorum atıyolarmış sjsnjs ya da söylüyorum atarsa atsınlar sjnsj boyum 167 kilom 51 işte bacaklarım kalın değil aslında ama ince de değil ben ince olsun istiyorum ince dediğim yani çöp gibi değilde en azından biraz ince uzun olsun boyum kısa olduğu için yerden bitme gibi duruyo gelelim asıl konuya yani popoma hsbsjsbjs normalde türk kızlarının poposu büyük olurmuş bende türküm ama öyle değil işte keşke öyle olsaydı anne tarafım felan makedonya göçmeni olduğundan heralde neeyse işte popom bildiğin düz gibi ya nefret ediyorum baldırım yok ama bacağım kalın bu nee squat yapıyım diyorum da o bacağı daha da kalınlaştırır diye korkuyorum napıcam popomu kaldırmak için?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızlarının kalçası genellikle büyük değildir. Hatta Dünya ortalamasının altındadır.

Poponu kaldırmak için leg kick, donkey kick ve squat kick gibi hareketleri yapabilirsin. Böylelikle hem kalça kaslarını çalıştıracak ve çalışırken de kasları vücudunun altından üstüne doğru bir açıyla hareket ettirdiğinden daha ovalimsi bir şekle sokabilmeni sağlayacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ne diyorsun hacı sen ya bacak kalın değil ama ince de değil. zayıf değilim ama balıketli de değilim :D Sen ne olduğunu bilmiyorsun ki :D Squat yap biraz kalkar herhalde :D

0|0
    0|0
  • squat yapmalıısın.

0|1
    0|0
  • Mesaj atarsam popon kalkar

0|0
    0|0
  • üstünde zıplamak gerekir-.- tamam pisleştiğimie göre gidebilirim şimdi ;D

0|0
    0|0
  • buraya poponun fotoğrafını at abazalar yardımcı olur ddfsdf

0|0
    0|0
  • Gormek lazim

0|0
    0|0
  • Yalaka bir tane erkek bul :D

0|0
    0|0
  • Aklima cinsellik geliyor. O sekilde kaldirabilirsin

0|0
    0|0
  • Yürüyüş ve merdiven çıkmak fayda verir.
    Squat konusunda aşırıya kaçmazsan, bacakların kalınlaşmaz, çok fayda sağlar

1|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
    • Yazdığımı görmüyomusun

• Sadece başlığı okludum

• Mükemmel olmak zorunda değilsin canım popodan kuru got oluverdin 😄

0|0
    0|0
  • Arap sabunuyla ovalayıp şaplakla iki aya kalmaz
    karpuz gibi g. tün olur.

0|0
    0|0
  • Seni doggy pozisyonunda cat cat cat gel buyuturum ben sana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...