Fenerbahçe gençler maçında salih ceza sahasında kendini yere attı hakem penaltı vermedi

hiç bir dokunma itme temas yok anlayamadım daha çok genç bir oyuncu keşke penaltı verilseydi de ozaman neler olurdu neler gs camiası bu kez patlardı kesin haklı olaraktan maçı izleyenler görmüştür bence aynı maçta kuytta kendini yere attı hakem gene penaltı vermedi sizce bu ikisine penaltı verilseydi ne olurdu

Güncellemeler:
experim yetersiz

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen birde Webo´ya bak adam her pozisyonda kendini yere atıyor Burak´a emek hırsızı diyenler bakalım bunlara ne diyecek

1|1
    1|0
  • buraktan alışkınsınız siz daha iyi cevap verirsiniz bu konulara

0|2
    0|2
  • bence profil fotografında burak yılmaz varken bu soruyu sorman saçmalık ve komik

0|2
    0|0
  • Çok konuşan futbolcudan ve kendini sık sık yere atan futbolcudan hayır gelmez, iyi dansöz olurlar.

0|0
    0|0
  • Burak'tan özenmiş ne diyim. Suç büyüklerde, küçüklere böyle örnek olunmaması gerekiyor..

Not = Pozisyonu görmedim..

0|1
    0|1
  • salihe laf atanlar maçı nerenizle izlediniz salih ayağını yere basamıyor rakibin ayağının kenarına bastığı için kayıp düşüyor. penaltı değil ama salihi emek hırsızı burakla kıyaslamak aptallık

0|0
    0|0
    • ya penaltı olsaydı dimi şimdi böyle konuşursunuz

• nasıl konuşmamız gerekiyor. ayrıca korkmanıza gerek yok 6alatasarayın penaltı kullanma sayısına fenerbahçe yetişemez. 6alatasaray 10 kişi kaldığı her maçta penaltı kullanmış.

• Fenerbahçeli oyuncular emek hırsızı değil denemek istemişlerdir 6alataya veriliyor bizede verilirmi acaba diye ama hakem kalk 6alata kadar emek hırsızı olamazsınız deyip penaltı vermedi

0|1
    0|1
  • İkisinede kırmızı kart gösterip oyundan atarım...<hiç affetmem...iyiyki hakem ben değildim..

0|0
    0|0
  • link vereydin iyiydi :D

0|0
    0|2
  • Profil resmine bak, eleştirdiği konuya bak..

Not:Fenerli değilim

0|3
    2|3
  • hakem katlettin maçı, senin yüzünden fenerin şampiyonluk hayalleri başka bahara kaldı :D

0|0
    0|2
  • webo her mac kendini atıyor,salih'te ondan görmüs olsa gerek.

0|0
    0|0
  • drogbada gelir gelmez kendini yere atmayı öğrendi

1|0
    0|0
  • cevap o olsaydı bu olsaydı değil olmadı neyi kurcalıyosun hala:D

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...