Aziz yıldırımın kameralar önünde yaptığı şovlar ne zaman son bulacak. ?

Dikkat ederseniz kaybettiği önemli karşılaşmalar sonrası sürekli oraya buraya saldırma ihtiyacı duyuyor Konyaspor maçı olsun kaybedilen kupa finali olsun şampiyonluk maçı vs.

Bugünde sözde BEŞİKTAŞ kulübü Stat yapılırken yardım almış ağlamış açıklamalarında bulundu yahu biz kimden yardım almışız?

Spor toto Beşiktaş'a para vermiş diyorlar Hayrına mı verdi o parayı hiç girip Vodafone Arenaya baktınız mı? Yeni açık tribününde koskoca Spor toto yazıyor Beşiktaş kulübü bir para alıyorsa bedelini ödeyerek alıyor kimse kimseye bedavadan paralar saçmıyor.

Vodafoneye gelirsek zaten adamlar bizim Ana sponsorumuz stadın içindeki led ekranlarda bile adamların ismi yazıyor formalar da cabası.

Aziz yıldırımın kameralar önünde yaptığı şovlar ne zaman son bulacak . ?
Bugün gene buna şahit olduk ki Fenerbahçe kulübü başkanı ağlamaktan asla ama asla vazgeçmeyecektir.

Türk futbolu Yıldırımlardan temizlemelidir!

Görüşleriniz. ?

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Siz yenisiniz biz her kupa aldığımızdan sonra Türkiye ye şikeyi Galatasaray getirdi lafını duymazsak rahat edemiyoruz :D Bjk bu yıl hakkıyla şampiyon oldu yeni stadını yaptırdı ve daha 5 sezon öncesine kadar azizin en büyük yalakası demirören bjkyi batırdığında herşey iyiydi de bjk şampiyon olunca stadı yardım alarak yaptı yalaka yaparak yaptı mı oluyor? bu yıl sırf 80 milyon euro futbolda harcanan para var iken bjkyi hakemler şampiyon yaptı Galatasaray şike yapıyor diyerek taraftarın gazını almaya çalışıyor ha hala uyuyan fb taraftarının çoğunlukta olması bizim için çok iyi çünkü Galatasaray 18 yıllık aziz yıldırım başkanlığında 21. kupasını aldı hani hep derlerdi ya kupa olmasın fbnin parası çok diye bugün resmen aciz bir şekilde ağladı aziz yıldırım yok basketbolda 14 milyon euro zarar yok futbolda 60 milyon dolar zarar amatör branşlarda milyonlarca trilyon zarar falan filan elinde gündem değiştirecek konuda kalmıyor artık kombine almayan taraftar konuşmasın diyor e senin stadın 55.000 kişilik 20.000.000 fb taraftarının hepsi nasıl kombine alacak? forma almak bilet almak yetmiyor diyor ne yapsın taraftar? bu aziz yıldırımın yaptıkları artık insanlık ayıbına giriyor ben Galatasaraylıyım ama bjk bu yıl hakkıyla şampiyon oldu ve Gs de kupa finalinde daha iyi oynarak hakkıyla kupayı aldı aziz yıldırım ne zaman çıkıp Türkiyede en büyük takım Galatasaraydır derse bunu kazandıkları kupalar gösteriyor derse ve hak edenler her zaman kazanıyor derse o zaman bu aziz yıldırım ve fb düşmanlığı biter

0|1
    0|0
    • Kendi zararlarını başkalarının üstüne çıkarak kapatabileceklerini sanıyorlar fakat yanılıyorlar

Taraftar Kombine loca forma almaktan başka ne yapabilir ki her zamanki gibi çok saçma konuşmuş o konuda

İşine geldiğinde aslında sizi gözünde büyütüyor aziz yıldırım Beşiktaş-gs maçı öncesinde gs büyük bir kulüp çıkar derbide oynar diyordu şimdi ne oldu? Şampiyonluk gidince işler tam tersine döndü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Önce gs sturm graz maçını inceleyin dedi
    Sonra gs nin Turkiyeye sikeyi getirdini söyledi
    Feto dua ederek kupa kazandırdı dedi
    Beşiktaş yardımla stat yaptı şampiyon oldu dedi

Bu açıklamaların hepsi nedense kaybedilen zamanlarda yapılmış. Maksat #çamur atarak #gündemi değiştirmek.

Vodafone arena , Spor totonun 3 kuruşluk reklam parasıyla mı yapılmış , bu stat senelerce devletin engel koyması sonucu yapılamadı.1 sene geç olması demek kulübe kaç milyon zarar ettirdi acaba bunu hesaplamış mi
    Cumhurbaşkanı ağzıyla paralel diyerek ne yardımı bekliyor bunu da söylesin

http://i.hizliresim.com/ZdQyl0.jpg

0|1
    0|0
    • Bıkmadan usanmadan bunları söylemekten de hiç çekinmiyor türk telekom ile yaptıkları anlaşmalardan hiç bahsetmezler ama Spor toto nedense olay oldu resmen

Sütte leke var bizde yok anlayışından hiç ama hiç vazgeçmeyecek

• Silahla milleti tehdit eden adam bunları diyor ya ona ayar oluyorum , Beşiktaş onlar kadar kollansa bu kadar şampiyonluk farkı olur muydu

• Masa başı işler ile ne yaptıklarını zaten 2001 yılında açıkça söylemişti. Maçların sahada değil masada kazanıldığını geçte olsa öğrendim aslında bu bile günümüzde nelerin futbolunda nelerin döndüğünü belli ediyor

• Ancak bu isi bıraktiginda son bulur. Ama bu ara gercekten abartti fetonun duası nedir simdide bu aciklamalar dedigin gibi yardim tabiki olucak hep kaybedilen maclardan sonra bu aciklamalar ama farkettinizmi bilmem eskisi kadar kimse dikkate almiyor.

0|1
    0|0
    • Fark ettim özellikle Beşiktaş yönetimi muhabirler aziz yıldırım ile soru yönettiklerinde başka konu varsa konuşalım gereksiz polemiklere girmeyelim diyorlar buda o asker kaçağını dahada sinirlendiriyor tabi

• Dogrusuda bu zaten dikkate almamak en iyisi ne zaman duzgun futbolla sporla alakali konusur ozaman dikkate alınır.

• klasik aziz yıldıvım..

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım yüzünden utanıyorum ben. 3 temmuzda dik duran, eğilmeyen başımız şu günlerde eğiliyor. Bizim fenerbahçe sevgimiz herşeyin üstündedir. Yeri geldi jop yedik biber gazı yedik. Yeri geldi bağırmaktan boğazlarımız harap oldu. Hayatımız olmuş bizim fenerbahçe. AMA şu herif yüzünden utanıyorum resmen. Gitmeli artık yeter.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşı galatasarayla karıştırmış herhalde

0|1
    0|0
Yükleniyor...