Evlisiniz ve eşinizide seviyorsunuz ama...

evlisiniz ve eşinizide seviyorsunuz ama baska bir adam geldi ve aklınızı karıştırdı ona aşık olduğunuzu düşünüyorsunuz oda veli ve oda sizinle aynı durumda ona göre birbiriniz için ikinci sanşsınız siz o çok mutlu hayatından senle ve eşiyle birlikte olmaktan ama sen mutsuzsun ona aşıksın ve her an yanında olmasını istiyorsun ve eşinide kaybetmek istemiyorun her gece allaha yalvarıyorsun onu senin aklından ve kalbinden alsın die siz aynı durumda olsanız ne yapardınız

Güncellemeler:
arkadaşlar ben yaşamadım yaşayan tanıdıklarımdan etkilenerek sordum soruyu

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bak Emre aydın ne demiş ( yaptım çünkü aşık oldum deme, ! ona öyle demezler buralarda... )

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevdiğini ve mutlu olduğunu iddia ettiği kadının (hikayede aldatan adamın eşi) gözününün içine bakarak yalan söyleyebilen tıynette bir adama umut bağlamak?

Ahlaksız hiçbir yok mutluluk getirmez. Geçici heveslere rağbet etmek faydasız.

Allah'ı bu işe karıştırmazdım bu arada :) İlüzyon yaşayan sensin(ya da kimse) çünkü ve onu sen yaratıyorsun.

0|0
    0|0
  • insan hayatında zaman zaman boşluklar oluyor o boşluklarda allah insanı deniyor sınava sokuyor bakalım ne yapacak diye, bunlar gelip geçici ve sonuçları büyük acılar doğuracak şeyler, genelde sanayileşmiş toplumlarda birikmiş stresin bir patlaması olarakda görülebilir,

evde bir eksik var bu eksiğin kapatılma yeri orası değil,

akıllı ol kendini ve herkesi zor durumda bırakacak şeyler yapma

acısı çok daha büyük bir şekilde çıkar

0|0
    0|0
    • cevap için saol ama sadece bir soru etrafımdaki insanların yaşadıklarından etkilenerek sordum

• bu bahsettiğin olayı hemen herkes yaşıyor merak etme belki sende yaşıyorsun, sonuçları çok ağır oluyor, ciddi travmalar yaşanıyor

• ben de bunu çok düşündüm. kadınlara nereye kadar güvenilir diye. bir kız vardı beni sevdiğini söylerdi ama başka erkeklerle arasına pek sınır koymazdı. arkadaşız gibi sözler söylerdi. ama ben biliyordum ki o erkelerle olmayı severdi. defettim tabi ki. ama eski ilişkilerimde de bu kadar olmasa da buna benzer şeyleri seziyordum. evli olduğu halde bana ilgi gösteren kadınları da tanıdım. sanırım artık devir gerçekten çok değişti. kadınlara artık güvenilmez. ya da erkekler bunu kabul edecekler..peeehhh

0|0
    0|0
  • bence saçma bir durum eşini seveceksin, başkasınıda seveceksin mutlu olacaksın böle bişiy yok bence olmamalıda, adamı aklına sok sonra allahım al adamı aklımdan nerde yazılmış böyle bişiy acaba merak ettim. tamamen insanların eşlerinde bulamadığı bazı durumlaı ki bu sevgi seks cinsellik vs gibi durumlardan kaynaklanan arayışlar içinde gerçekleşen bir durum. burada kadının kendini çekmesi ve bu duruma son vermesi şart

0|0
    0|0
  • düşünmemeye çalış..geçer zamanla..aile dışı ikili ilişkiler faciayla sonuçlanır unutma..

0|0
    0|0
    • evt genelde öyle oluyor ark fikir vericem ama yanlış bişiler sölemekten korkuyorum

• yanlış yok burda yanlış yok..cinsellik bölümüne bak orda herkes herşeyi söylüyo uheuheuh

• evli evliyle

bekar evliye

kimin eli kimin cebinde belli değil

kocana yazık be onu düşün ve mantıklı davran saçmalayıp yuvalarınızı yıkmayın

2|1
    0|1
  • Şeytanın beynine hükmetmesine izin verme. Evli olduğun adamın günahı ne? Her canımızın çektiğini yiyebiliyor, her canımızın çektiğini yapabiliyormuyuz. Duygularını kontrol etmeyi öğrenmelisin yoksa çok acılar çekersin.

0|0
    0|0
  • Tinto Brass ın bu filminde eşlerin fantezi dünyaları erotik çağrışımlar işlenmiş.. Cicilia evli ama kocasıyla mutsuz bir kadındır.. jfhkjdg

0|0
    0|0
  • Ben açıkcası evliysen ve eşini seviyorsan başkasını sevebileceğini düşünmüyorum, ancak fiziksel olarak bir yakınlık evde yaşadığın (yada yaşamadığın) sebepler nedeniyle olabilir, tasvip edilmez ama olur.

0|0
    0|0
  • Gerçektende çok komplike bir durum şuan öyle kaldım

0|0
    0|0
  • Aldatmazdım

0|0
    0|0
  • Evlilik olduysa iş bitmiştir. Boş hayaller peşinde koşup hayatınızı mahvetmeyin.

0|0
    0|0
  • Bence böyle bir durumda fayda maliyet analizi yapmalı. Başını 2 elinin arasına alacaksın. Önüne de bir kalem bir kağıt alacaksın. Eğer bir maceraya atılırsam bunun bana kısa orta uzun vadede getirecekleri ve benden götürecekleri neler? Unutmayın ki "İnsanın hayatta aldığı doğru kararlar insanın hayatını kolaylaştırır diğer taraftan yanlış kararlar ise çok zorlaştırır"

Örnek: Öss den çok az hata yaptınız.Dr Müh falan oldunuz.Hayat kaliteniz Öss den daha çok hata yapana oranla daha yüksek olacaktır.

0|0
    0|0
  • allah belanı versin.

1|0
    0|1
    • soruyumu beğenmedin neden bu yorumun

• o benim yavrummm ark bu konuya ilgim ve merakım çok fazla insanların neden böle yaptıklarını sizlerin yorumlarıyla nalamaya çalısıyorummmm zaten benim böle bir konuda sıkıntım olsa gizliden sorardım mantıklı ol lütfen

• herneyse sen ol ya da olma ozaman beni ilgilendirmiyor.ama sen olmadığına ben inanmadım neyse.fazla merak iyi değildir bunu da bil.böle insanlardan tiksiniyorum.çevremde rastladım karıyı ben dövdüm gidip tahammül edemeyip.gırtlağını bile keserdim ama arkadaşa saygım vardı.yine olsun yine yaparım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ileride utanacagin pismanlik duyacagin seyler yapma derim , esini istemiyorsan en azindan cirkinlesmeden bittir yok ayirilamam diyorsan esine saygisizlik yapmadan digerini aklindan cikar , Allaha inan birisin ozaman evliyken baska bir adamla ask yasamanin dinimizdeki yerini göz önüne alarak günahindan korkarak bittir derim !

0|1
    0|0
  • çocugun yoksa ayrıl gitsin

0|0
    0|0
    • SENİ ANLIYORUM ama yaptıgın yanlş kendine ailene anana babana eşine karşndakine karısına sülalene herkese karşı yanlış boşan kurtul bu durumdan

• hım canım ben yasamıyorum zaten allah korusun böyle bir yanlısın içinede düşmek istemem sadece yakın ark adına sordum

• ne yaşanacaksa yaşanacak engel olma kendine gitsin benim gibi.

0|0
    0|0
  • Kocanı bırakma cok pışman olursun aşk o arkadaki heves gecınce bıtıyo pişmanlıklarda dolu bı hayat... Kocanı da o adamı da adamın karısını da duşun

0|0
    0|0
  • ya bunlar kolay şeyler mi bende evli birine aşığim

0|0
    1|2
    • sen evli misin

• of yaaaaa çok zor durumunnnn canım peki sevgilin neden eşini sevmediği halde ondan ayrılmıyorrr

• aile baskısı var kolay değil öyel ama azkaldı

Yükleniyor...