İşte Fenerbahçe'nin Pereira kararı, ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olağan mali kurulda Pereira ile yola devam kararı aldıklarını açıkladı.
Kalması iyi oldu Beşiktaş seneye de sampiyon

Güncellemeler:
Kişilik olarak kendini beğenen insanlar genelde hata yapmaya müsaittir Portekizli hoca da kendini beğenmişlik ve kendini Türk futbolunun üzerinde görme sorunu vardı bu alenen belli basın toplantılarından be bunun mükafatını başarısız olarak aldı
Güncel

0|1
2|19

En İyi Kız Görüşü

• Belki sene ye oyle olmaz yani biz nerden bilecezki ben bir fenerli olarak kim iyiyse o kalsın derim

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyon Beşiktaş aha pereyra iptal :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 18

• Fb saç baş yolmaya devam edecek desene suna

0|2
    0|0
  • iyi olmuş bence yeni birini getirsen lige ülkeye alışacak vs sorun olacak yine yerli antrenör zaten yok o yüzden kalması mantıklı.

0|1
    0|0
  • iyi bir adam ama iyi hoca değil.
    duruşunu tavrını beğeniyorum ama ülkemizde İstanbul takımlarını yönetecek kapasitede değil.

0|1
    0|0
  • Aslına bakarsan kötü t. d oldugunu dusunmuyorum devam etme karari dogrumu genel olarak bakarsak dogru artik istikrar lazım t. d olarakta biz aliskiniz sampiyon olamadiginda gondermeye bize ilginc gelebilir bu karar. Bu arada bjk seneyede sampiyon sozune katilmiyorum ortalama 7 senede bir sampiyon olan takimdan bahsediyoruz he olamazmi tabiki olabilir ama beni sasirtir sampiyon olursa.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • Mantıklı karar verdi

0|1
    0|0
  • Seneye 7 puan farkla şampiyonuz.

0|1
    0|0
  • Fenerin başinda pereira ve aziz kaldigi surece fenerden bir cacik olmaz.

0|2
    0|0
  • Seneye şampiyonuz diye bir şey yok

Beşiktaş her sene Şampiyonluk için mücadele eder fakat şimdiden şampiyonuz deyip rehavete kapılmanın manası yok aksine bize zarar verir

0|1
    0|0
  • Ben pereira' nın kalmasını pek te doğru bulmuyorum. Ama sen yine de o kadar emin olma arkadaşım bu sene hakemlerin size çalıştığı gerçeğini göz önüne alırsak yine iyi sezon geçirdi Fenerbahce. Şunu da kimse unutmasın ki sizin şampiyon olmanız için bir 7-8 seneniz daha var. 6S zaten Allah' a yalvarıyor. Yani uzun lafın kısası seneye kanırta kanırta sampiyonuz😉

0|0
    0|0
    • Yavaş kanırtin bir şey olmasin. Gelene geçene geç diyen gsyi yenemediniz, başakşehiri yenemediniz sonra Osmanlıyı yenemediniz doğru hakemler Beşiktaş maçından fb maçına mudahale ettiler çok haklisn

• Sizi yendik ya o yeter.

• Tamam kardeşim

• Beşiktaşlı olarak çok doğru bir karar vermiş gene azize tebrik ederim

0|1
    0|0
  • fbye mourinho bjkye ronaldo messi gelse bile seneye Galatasaray şampiyon olacak orası öyle ama v. pereira kötü bir t. direktör hiç acımadan zicoyu aykut kocamanı ersun yanalı daumu bir çırpıda harcayan aziz'in Galatasarayın ajanı olduğuna ve fb nin aslında en büyük düşmanı olduğuna ciddi bir şekilde inanmaya başlıyorum :D :D

0|0
    0|0
    • ali koç gelsin aziz yıldırımın yerine o zaman fenerbahçe 5-6 yıl üst üste şampiyon olur

• @zzz1994 duruş konusunda ünal aysal ve faruk süren dünya klasinda bu adamlar Türkiyede baskanlik yaptı 😂😂 gerisi bu adamların ciraklari olur

• Faruk Süren için haklısın ama Ünal Aysalı Ali Koç ile karşılaştırmak Ali Koça hakarettir :)

• bnce ıyı

0|1
    0|0
  • Çok yanlış bir karar.
    Başkan futboldan anlamıyor.

0|1
    0|0
  • Zaten beşiktaş haksız şampiyon oldu tarihe kara leke olarak geçti ;)

0|0
    0|0
  • Aziz bu sene vurar kirbaci avrupada beklenti olmasin

0|0
    0|0
  • Kalmicak beklemedeyiz..

0|0
    0|0
  • Saçmalık işte yönetim istifa

0|1
    0|0
Yükleniyor...