Ne yapsam bilmiyorum ailemle olan bu durumda kendimi nasıl savunurum?

2 senelik bir ilişkim var ve erkek arkadaşım ailemle çok yakın. Abim 20 gün sonra evlenecek. Evlerindeki tadilatın bir kısmını erkek arkadaşımın çevresinden bir kaç dostu yaptı. Bir bölüm yengemin istediği gibi olmadı. patavatsız biri olduğu için erkek arkadaşıma ve dostlarına bağırdı bense döndüm kaldım birden. Orada onu korumadığım için.bana çok tepki verdi. Ama dayım.abim ve aile büyükleri varken yapamazdım ki . Şimdi.ne demeliyim ne yapmalıyım sizce

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• yemin ediyorum yengen gerizekalı erkek arkdaşının arkdaşlaşları iş yaparken para aldı mı aldıysa normal fiyat mı aldı yoksa tanıdık olduğu için cüzi bişey mi aldılar ver kalayı yengene abini doldur annene babanada söyle hep bu yengeler varya onların ben taa :D

0|0
    0|0
    • Ne para almasi tabiki almadilar. Kendi.islerini guclerini birakip.geldiler kac kez. Abim haric seven yok zaten

• ozaman abine desene çocuğa böyle böyle dedi diye bas kalayı :D ben olsam senin yerinde ohoo kırar geçirirdim tabi gaz vermek gibi olmasın ama ayıp ulen abine de çocuk kırılmış senin karı böyle böyle dedi diye

• Abim zaten kavga etti konusmuyolar yengemle suan

• olur arada öyle şeyler ya

0|0
    0|0
  • ıcınde bulundugu durumu anlat ıste daha ne dusunuyon kı

0|0
    0|0
    • Ne kadar zekisin ya ben bunu nasil dusunemedim. Anlattik anlamadi herhalde

• ziktirgit lan mal.. bı poktan anlamyan adam bulacak kadar salaksan ben napayım..

Kızlar Ne Diyor 3

• senın yengen ne bıcım bı ınsan be

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın haklı. Kim olursa olsun haksızlık karşısında susmam!

0|0
    0|0
    • Ama 19 yasindaym ve bu zamana kadar aile buyuklerimin yaninda ses tonumu dahi yukseltmedim ben

• bence sen orda bıseyyapamazdın yapman ıcın evli olman gerekirdi savuna bılmen ıcın ama malesef evlıdegılsın bu durumde susman gerekırdı sende onu yapmısın erkek arkadasında saygı gostermesı lazım madem sesını cıkarmanı ıstıyordu ozaman nıkagına alsın senı

• Evet iste yasadigim durum.tam da bu

• AYY BU NASIL GELIN GORGUSUZ V-CNM BU SIZIN BUNLA İŞİNİZ VAR ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

0|0
    0|0
Yükleniyor...