Ne yapmalıyım bilmiyorum..

1 buçuk senelik bir ilişkim vardı ve dün bitti. Bana çok kırıcı şeyler söyledi bende sessiz kalmadım ondan nefret ettiğimi söyledim öyle olmamasına rağmen ve o can yanmasıyla 3 senedir oynadığı online oyunun şifresinive email adresini değiştirdim. Çünkü bunun onu sinirlendiriceğini biliyodum ve canım yanıyodu. Bunun üstüne bana küfüre varan şeyler söyledi, eğer şifreyi vermezsem numaramı dağıtıcağını söyledi. Ben bunu yapıcağına hiç ihtimal vermesemde pişman olup verdim şifreyi. Çok sinirliydim ama hala benden nefret etmesini istemiyodum ya. Beni engelledi faceten. Hiç konuşmadık bu olayın ertesi günü. Ta ki bu sabaha kadar. Face'ime girmiş ve dondurmuş ne yapmaya çalıştığını çözememedim. Telefonuma mesaj atmış oynadığı oyunun değiştirdiğim mail adresini istemiş sinirli bir şekilde. Görmemezlikten geldim ama napıcağımı bilmiyorum. Ya bir kızın canı yandığı için bunları yaptığını bir erkek anlamaz mı! Erkekler niye bu kadar pisliksiniz..

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sana 1.5 yılını vermiş o oyuna 3 yılını vermiş o daha kıymetli demek ki...

Şu erkekler diye genellemeyin diye 5 bin defa söyledik anasını satıyım ya hepimiz aynı değiliz diyoruz biz genelevde ki kadınlara bakıp bütün kızlar neden böyle diyo muyuz hasbam? tövbe tövbe ya .

1|2
    0|0
    • genelleme yapmak gibi bir amacım yoktu. ama senin güvenini kazanmak için herşeyi yapan, hiç bir zaman sana yalan söylemiceğine ve o tarz sözler kullanmicağına inandığın bir adamın bir anda sırf bir oyun yüzünden böyle şeyler söylemesi insana koyuyo. ve şuan napıcağımı bilmiyorum. benden nefret etmesini istemiyorum ..

Erkekler Ne Diyor 8

• Gecmiş olsun. erkekler neden pislik olsun ya?

segilinin pisligini herkese mal etme

0|0
    0|0
  • yemin ediyorum gerizekalı :D sende kızım telefon numaranı değiştirirdin olur biter hatta sıkıysa ver numaramı derdin hemen şimdi savcılığa gidiyorum diye ayak yapardın boş ver salla gitsin adam değilmiş zaten sana erkek mi yok piyasada bir dünya var bunlardan

0|0
    0|0
  • Öncelikle hepimize pislik dediğin için teşekkür ederim.. Şimdi sana birşey söyleyim ama kırılma bir bilgisayar oyununu bile senden çok seven biriyle takılacak kadar şapsalsın..(Afedersin ama böyle)

0|0
    0|0
    • Yok kırılmadım. Biliyorum öyle olduğunu, canımı yakan da bu zaten. Ve "bu oyunu bana kimse bıraktıramazdı senden başka" dediği zamanlardan bu duruma gelmek. Peki şuan ne yapmalıyım? Zaten olan oldu nefret ederse etsin diyip şifreyi vermemelimiyim, yoksa verip kendi yoluma devam mı etmeliyim? Çünkü beni böyle hatırlamasını, benden nefret etmesini istemiyorum. Bu biraz olsun düşüncesini değiştirir mi? Ve ben hala onu düşünüyorum şu durumda bile kahretsin.. Sinirliyken kendini tutamıyo biliyorum.

• Bi kere daha bana sinirlenip öyle şeyler çıkmıştı ağzından yüzüme karşı olmasa da, daha sonra çok pişman olmuştu, barışmak için yalvarmıştı bende ona şans vermiştim ve durum yine bu.. Galiba hala bir umut öyle olmasını bekliyorum...

• bence ortaokul öğretmenine şikayet et

0|0
    0|0
  • sacını çek

0|0
    0|0
  • Para ederse o oyunun şifresini sat iki güne yapacağın yeni sevgiline hediye al o parayla

0|0
    0|0
    • böyle bişey yapsam benden daha çok nefret etmezmi..

• İş bitmiş neyin kafasını yaşıyon bundan snra eskisi gbi mi olcak sence :)

• olmaz ama daha öncede bana kötü bir söz kullanmıştı ayrılmıştık ve köpek gibi pişman olmuştu barışmak için yalvarmıştı. bende barıştım ve şuan durum bu.

• vura vura vura kıra kıra kıra sampiyonluk için saldır kanarya :)

0|0
    0|0
  • az bile yapmis sana telefonunu dagitsin bence hakli sen RESMEN "" HIRSIZ ""sin...

0|0
    0|0
    • bu hırsızlık değil. çok çektirdi bana çok canımı yaktı.. onun söylediklerine karşılık hiç sesimi çıkarmadım ve onun en çok sinirleniceği şeyi yaptım. satma gibi bir derdimde yok sadece biraz olsun onunda canı yansın istedim. tabi pişmanmıyım? pişmanım... napmalıyım bilmiyorum

• hirsizliga giriyor baska birinin izni olmadan seylerini almak veya girmek acini cikartcak baska birsey bulabilirdin

Kızlar Ne Diyor 6

• ben olsam şifreyi vermezdim ! o hattımıda iptal ederdim dağıtsın dursun ! bide dağırrığınıda herkese anlatırdım böyle aşşağılık biri işte diye anlatırdım ohh üstüne hırsımı alamaz gider dövmeye kalkardım benim damarıma bastılarmı yapamıycağm şey yok kndimi kaybediyorum ./

0|0
    0|0
  • erkekler aciyi hemen cekmezler.bir kac hafta gecsin.sensizligin o tur seylerden daha agir oldugunu anlayacak.sadece sabret.eger pisman olmazsa da sende kendi yoluna bak.hic bir aci ilk gun ki gibi olmaz.unutursun.uzme kendini canm

0|0
    0|0
    • Ben ayrılalı 2 gün oldu ve acı çekmiyorum olması gereken oydu ayrıca kızlar yüzünden erkekler duygusuzlaşıyor açık ve net

• Peki şuan ne yapmalıyım? Zaten olan oldu nefret ederse etsin diyip şifreyi vermemelimiyim, yoksa verip kendi yoluma devam mı etmeliyim? Çünkü beni böyle hatırlamasını, benden nefret etmesini istemiyorum.. :(

• gizli yazmssin.bana mesaj at istersen detayli konusalm.durumun zor

• yeni sevgiline hediye al

0|0
    0|0
  • BIRAK GTSIN PARA SENDEN DAHAMI DEGERLI VEYA SIFRE AMAAAN TAKMA AYRIL UNUT ONU

0|0
    0|0
  • bence o seni sevmiyor ...

0|0
    0|0
  • Oyunun şifresini verme derim. Numaranı dağıtsa ne olur açmazsın konuşmazsın aramaz bir daha ki o kişi. Değiştir numaranı da hatta bence oyunu topyekün sil. Harika bir malzeme bulmuşsun kendine keşke ben de böyle bişe bulabilsem de alsam hıncımı daha ne isterim.

0|0
    0|0
    • ama benden nefret etmesini istemiyorumki :( o anki sinirle yaptım ve şuan bana o sözleri söylemesine rağmen pişmanım.. biliyorum çok aptalım hala onu düşünüyorum ama elimde değill

• Sırf moktan bir oyunun şifresi için senden nefret edecekse ztn bırak etsin.

Yükleniyor...