İç bacak eritmek için en etkili hareket hangisi?

Ağrı acı verici olabilir yorucu olabilir hiç fark etmez, iç bacak problemim ve kilo vermekten o kısımda oluşan çatlaklar var düzeltmek için kısa sürede etkisini görebileceğim bir hareket istiyorum

1|1
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• İç bacak derken biKini bölgesi mi?

0|0
    0|0
    • Hayır üst bacağın iç kısmı işte iç bacak

• Koray olan benim :)

• Akrep burcunu biliyorsun o zaman halimden anlarsın gel gel canım tanışalim biz en iyisi :)

En İyi Kız Görüşü

• squat yap

0|0
    0|0
    • Squat yapıyorum aylardır iç bacağa pek etkisi olmadı

Erkekler Ne Diyor 17

• bacaklarına mavi siyah veya altın sarısı theraband bağla dışa doğru aç kalınca bir yastık al bacaklarınla o yastığı sıkıştır bol bol squat yap her birini günlük 4 er 5 er set 15 er tekrar yaparsan 5 ay içinde çok ciddi farklar görürsün

0|0
    0|0
  • Ayaklarin "V" seklinde squat yap

0|0
    0|0
  • Tum bacak kaslari icin;
    Bisiklet

0|0
    0|0
  • Makas Egzersizi elini poponun altına koyarak bacaklarını teker tker sırayla havaya kaldırıp indirirsin internetten araştır ayrıntısını bulursun.

bir squat bacaklarını omuz genişliginde açıp elin belinde egilip kalkarsın. iç bacak squad derler zaten.

birde en basiti yan olarak yere yatıp bakcalarını açabilirsin. yan bacak egzersizi derler yani baya ayrıntı varda burdan bu kadar :D

0|0
    0|0
  • YouTube a sor

0|0
    0|0
  • Bolgesel zayiflama yok diyet yapip kardio yapacaksin bide. bacak harektlerini uygulaki sikilassin

0|0
    0|0
  • iç bacak diye bir bacağımız mı var? hadi erkek olsan bir anlam yükleyeceğim ama pembesin de :)) asdfghjk

0|0
    0|0
    • 500 defa anlattım burda millete bide sana anlatamam pantolonunu indir ve bacaklarının birbirine bakan kısımlarına bak beni anlarsın

• Bacak içi değil spor yapıyorum biliyorum neye ne dendiğini

• çok güzell

• bölgesel zayıflama yoktur diyet ve sporunu yap tabiki ağrılık hareketleri de kas kaybını minmalize et

0|0
    0|0
  • en kolayı düzenli yürümek veya bisiklete binmek.

0|0
    0|0
  • Squat ve tempolu koşu bölgesel zayıflama diye birşey yok iç bacakların yağlı iken diğer ksımların mükemmel olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kardiyo ve kosu

0|0
    0|0
  • Yuruyus yap

0|0
    0|0
  • squat ve bisiklet

0|0
    0|0
  • Pilates topunu bacaklarin arasina alarak ritmik hareketlerle sikistirmak.

0|0
    0|0
  • Bacaklarini omzuna al:)

0|0
    0|0
  • Squat diyorlar

0|0
    0|0
  • Sıkıntı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• squat yap daha da kalınlaşsın 😒 cardio ve esneme hareketleri yapmalısın. Çatlaklar sporla geçmez hatta hiç geçmez sadece görünümünü azaltabilirsin kremlerle yağlarla o kadar

0|0
    0|0
  • Iç bacak derken

0|0
    0|0
  • Ayak parmaklarin yanlara bakacak sekilde cevir squat yap, hatta eline pilates topu al onunla daha etkili olur

0|0
    0|0
  • Nasıl gösteriyim ki :D Adını da bilmiyorum hareketin

0|0
    0|0
  • yere oturmadan çök bacaklarını açıp kapamaya çalış

0|0
    0|0
  • İp atla , squat yap

0|0
    0|0
    • Squat yapıyorum sadece bacağımın ön kısmındaki ve alt bacağımın arkasındaki kas inanılmaz gelişti iç bacak aynı

• Eğer iç bacağını sadece sıklastirmak istiyorsan ona göre haraketler var ama eğer eritmek istiyorsan kardiyo yap başka olmaz

• Squatt

0|0
    0|0
Yükleniyor...