Jen selterin kalçası neden bu kadar kaslıyken bacakları ince görünüyor ve vücudunun üst bölgesi zayıf?

Arkadaşlar ben jen selterin fiziğini çok beğeniyorum ama fitness yapan kadınlara baktığımda onun fiziğini farklı buluyorum. Fitness yapan kadınların kalçalarıyla birlikte bacak kasları da gelişiyor beli de kalın duruyor ama jen selterin bacakları ince ve kalçası bu bahsettiğim kadınlara göre oldukça büyük ayrıca kolları da kassız görünüyor ve beli çok ince. Nasıl oluyor da vücudunun diğer yerleri inceyken kalçayı bu kadar geliştirebiliyor?

Bu herhangi sporcu bir kadın fiziği (bakın kollar kalın ve bacaklar kaslı)

Jen selterin kalçası neden bu kadar kaslıyken bacakları ince görünüyor ve vücudunun üst bölgesi zayıf?

Bu da Jen selter ( kollar ince bacaklar düz bel kıvrımlı ama kalça diğerlerine göre oldukça büyük)

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir kere bacaklarının ve üst vücudunun zayıf olduğunu düşünümüyorum ama kalçasının bacak ve üst vücuduna göre ekstradan geliştiğine katılabilirim. Zaten Selter da kalça programlarıyla ünlenmiş bir isim. Haftada tahminimce 2 kez kalça ağırlıklı programla çalışıyordur.

0|0
    0|0
  • Jennifer selter lordos hastasi omurgasi ici dogru yamuk o yuzden kalcasi one cikiyo tabi sporun da etkisi var

0|0
    0|0
  • jen selter popo kraliçesi bazıları bunun fitnessla karıştırılmasına çok sinirlenir mesela. yani bu kadının olayı genel olarak fitness değil popodan ibaret.

0|0
    0|0
  • jen selterın poposunda pma veya silikon var ayrıca libido hastası kıcı dahada çıkık duruyor

0|0
    0|0
  • Squatın faydalarını görüyoruz şuanda 😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kalça kasını geliştiriyor diğerlerini sadece sıkı tutuyor.

0|0
    0|0
  • çok kötü görünüyor

0|0
    0|0
    • Çok büyük olduğu için mi?

• Kardashian poposunu bende beğenmiyorum yağlı duruyor ama jen selterin ki taş gibi sert duruyor beli de ipince bence çok hoş

• daha az büyük olsa beğenirim ama bana göre bu da büyük ya. ben orantılı vücudu beğeniyorum bir yeri fazla büyük olunca hoşuma gitmiyor. seni bilemem tabii

• Silikon var sanirim

0|0
    0|0
  • Bune ya bunlar ne

0|0
    0|0
  • belindeki lordozdan dolayı araştır göreceksin aslında güzel vücudu yok

0|0
    0|0
  • Bir omurga rahatsızlığı vardı kendisinin, avantaja dönüştürmüş bu şekilde, araştırırsan daha fazla bilgi edinebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...