Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba. Uzun zamandır kickboks u araştırıyorum. Yararlarını da zararlarını da okudum. Benim korktuğum şey ağzımın burnumun kırılması ve herkesin dediği beyine zararları. Bir bayan için çok mu kaba bir spor? Gitmeyi de çok istiyorum ama bilenlerin fikirlerini almak istiyorum. Rica etsem bu sporla ilgilenenler fikirlerini bildirebilirler mi? Çok teşekkür ediyorum..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• canım bende kick boks istedim ama dedigin gibi zararı bir bayan için çok fazla bu yüzden tekvandoya yöneldim ben

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Burnun bir kere kırılır oda kırılmasını istemiyosan kırılmadan kemiği aldırırsın 😂 agzın kırılmaz ağızlık var ama çenen daglabilir onuda iki platin yapıp hallederler başla. Şampiyon.. 🏆😂

1|0
    0|0
    • Benim canım azdır ya cidden o kadar dağılır mı? Yüze vurma olmasa keşke :)

• Toprak verimli olmadıktan sonra fasulye de verimli olmaz. Neyse kickboks dan buraya geldik yorum için sağolasın

• tartışmak çocuk işi. Gel biz cinayet işleyelim.. 😉 kavga etmek iyi bişe değil görüşürük 😂🔪🔫

• güzel spor başla

1|0
    0|0
  • Savunma sporları iyidir temel hareketleri öğren ve cok pratik yap yeter

1|0
    0|0
  • Güçlü olman lazim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...