Brezilya'nın enönemli kozu Neymar'ın Copa Amerika yerine Rio olimpiyatlarında oynamak istemesi hakkında ne düşünüyorsun?

Brezilya'nın enönemli kozu Neymar'ın Copa Amerika yerine Rio olimpiyatlarında oynamak istemesi hakkında ne düşünüyorsun?

Neymar'ın Copa Amerika'nın 100. yılına özel yapılan turnuvada yer almayıp Rio olimpiyatlarında oynamayı tercih etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
..

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Oyuncuların milli takımı reddetme lüksüne karşıyım , yanlış yapmış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kupayı alamazlarsa tüm gözler ona çevrilecekti bence bundan korkmuştur. Ben olsam bir daha milli takıma çağırmam böyle oyuncuyu. Bakınız Lovren Hırvat milli takımından her maçta oynama garantisi istediği için çağrılmadı. Bir ülkenin bir futbolcuya ihtiyacı olmaz ama oyuncunun ihtiyacı olur.

0|1
    0|0
    • Brezilyanın kadrosu Copa Amerika için yeterli değil şansları oldukca düşük. Rio olimpiyatlarında gene Brezilya'yı temsil edecek ancak olimpiyatlar Copa Amerika'nın yerine geçemez, Copa Amerika'yı gene kazanabilirim ancak Olimpiyat fırsatı tekrar gelmeyebilir şeklinde bir açıklaması var..

• Kimse elinden almıyor ki önce Amerika kupasını alsın sonra olimpiyatı alsın bunlar bahane

• Tabiki futbolcunun kendi secimidir ama hos olmamis milli takım milli ruh baskadır bizde.

0|1
    0|0
  • Adamdakin tasaakkk diyorum :)

0|1
    0|0
  • Dünya kupasindaki hezimetten dolayi hirs yapmistir.

0|1
    0|0
  • copa amerika olimpiyatlardan daha önemli yanlış yapmış neymar

0|1
    0|0
  • Kendi kararı ama yanlış

0|1
    0|0
  • Brezilya Olimpiyatlarının simgesi olmak istemiş olabilir, hem de olimpiyatttaki futbol maçlarına olan ilgi arttırma girişimi gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Kendisinin kararı degil die biliom ben bilgiyi nerden aldn

0|0
    0|0
  • pek inanmadım, araştıracağım.

0|0
    0|0
    • maç başlamadan 1 saat önce copa amerika'da neymar'ın nasıl performans sergileyeceği merak konusu diye haber yapan a habere inanmak istersen genede sen bilirsin :D

• Bisi dusunmek zorundamiyiz. Cani ne isterse onu yapsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...