İmkanı olsaydı KS'nin adını ne olarak değiştirirdiniz?

KızlarSoruyor'un orjinali "girlsaskguys", biliyorsunuz. Ama sitedeki amblemi o kadar güzel yapmışlar ki kızlardan erkeklere, erkeklerden kızlara bir ok çıktığından, her iki cinsin de birbirlerine soru sorduğu bir site olduğunu göstermişler. Normalde de olan bu zaten. Ama siteyi tanımayan birisine söylediğinizde sadece kızların soru sorduğunu düşünüyor. Elinizde olsa KS'nin adını ne olarak değiştirirdiniz ki siteyi hiç tanımayan birisi kızların da erkeklerin de birbirlerine soru sorduğunu anlayabilsin?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ayy nekadar ilgins girlsasksguys ayni sitenin ingilizcesiymis bunu ögrendigim süper oldu bundan sonra ordada takilcam hem ingilizcemi ilerletirim :D sagol yaaa :D

0|0
    0|0
    • Rica ederim :) Aslında orijinal site orası, bizimkisi Türkiye şubesi :))) Ben de ara ara oraya bakıyorum Amerikalılar ne soruyor birbirlerine diye:)))

• Teşekkürler :) Dediğin gibi İngilizcenin güncel kalması için bir şekilde dirsek temasında bulunman şart. Bu soruya şu ana kadar işte bu dediğim bir site adı önerisi gelmediğinden, ben de seni en iyi cevap seçeyim bari :)

• tesekkür ederim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle güzel

0|0
    0|0
  • kızlar ve erkekler soruyor :))

0|0
    0|0
    • Olabilirdi :) Tek dezavantajı sitenin ismi biraz uzun olurdu sanki.

• KaSıyor.Com

0|0
    0|0
  • Sorcevapla

0|0
    0|0
    • Evet, olabilir. Sadece cinslerin birbirlerine olan sorularının altı çizilmiyor bu şekliyle.

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...