Sevgilime oyun oynucam . Her cevaba +1

merhaba sevgilimin eski sevgilisini unutmadığını düşünüyorum ve bununla ilgili çok olaylar yaşadık. Şimdi ben onun eski sevgilisi ile hangi kafelerde takıldığını öğrendim. Sevgilimi ne yapıp ne edip sanki eski sevgilisi ona haber cakmis gibi onu o kafeye davet etmem gerek. Yani daveti yapan kişi eski sevgilisi olmalı. Tabi ki eski sevgilisi ile konuşmucam oyun oynayıp yapacağım bunu . Nasıl yapabilirim biraz yardımcı olun .. Soruyu anlamamamis olabilirsin örnekle açıklayayim . Sevgilime eski sevgilisinin ağzından mektup yazacağım sonra o mektupu bir kişi aracılığı ile sanki eski sevgilisi yazmış gibi verecek. Ve gerçekten o mektubu eski sevgilisinin yazdığını düşünüp kafeye gidecek ve bende basacam bunun gibi.

Sadece yardım istiyorum böyle fikri olanlar için uğraşma vs vs gibi yorum yapacaklar hiç yapmasınlar

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bunu yapsanda yapmasanda kaybediceksin her türlüyap gitsin en azından içinirahatlatmış olursun ama böyle birşeyyoksada bunun altında ezilmeyide kabul edicek yürek varsa hiç durma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mektup işi saçma bu zamanda mektuba kimse kolay kolay inanmaz bence face sahte bir adres al o kızın adına önce ekle sevgilini kabul ederse zaten cafeye cgrmana bile gerek kalmadan face oyununu oynarsınnn

0|0
    0|0
  • Ama bunu yaptıktan sonra onu kaybediceksin biliyosun dimi.

Ne gereği var ki güven yoksa bitirirsin olur biter.

Yıllarca evli kalan insanlar bile boşanırken siz neyin oyununu yapma peşindesiniz ?

0|0
    0|0
  • Kızın duygularının karışmış olduğunu düşünüyorsun ama böyle yaparsan daha da çok karışacak.Ona aşıksan bu işten yol yakınken vazgeç bence...

0|0
    0|0
    • neredeyse 10ay olacak daha ne kadar çabalayacağım ? 10ay boyunca neler neler yaptım hala aklında o varsa daha da çabalamak istemiyorum

• beni seviyor musun diye sor gerçekten gözlerine baka baka yalan söyleyemez zten gözlerini kaçırıyorsa sonuç kötü ama şaşırırsa gerçekten öyle birşey yktur

• olayı anladım...iyiki senin gibi sevgilim yok..kız arkadaşın çok şanssız.

0|0
    0|0
    • ya bırak. Kimseyi ne yaşadığını bilmeden yargılamaya hakkın yok senin. Ben burada bir konu hakkında yardım istiyorum. Yardım edeceksen et etmeyeceksen yol al.

• etmicem yol almayı seçiyorum.

• Sevgılım bu şüpheye benzerını bana yaptı. Bılmedıgım bı numaradan mesaj attı ne olursa olsun senı unutamadım bir sanş daha istiyorum.senınle yarım saat olsa bile konuşmak istiyorum saat 13 e kadar seni ilk buluştuğumuz yerde beklıcem dedı. Saat 13e kadar degıl gece 3e kadar da beklesen gelmeyecegım bosuna bekleme benı arama sorma hayatımda kaybedemeyecegım bı var dedım.. Sonra aynı numara aradı sureklı ne var deyıp açtım baktım benım sevgılmın sesı.. Benı affet senden suphelenmemem gerektı pekı benım ıcın gelır mısın dedı... Tabı elimden çektiği anlatmama gerek yok:))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• diyelim kı yaptın hadi senın sevgilinde okadar safmı mektubu okuyup hemen olay yerine gidecek eskı sevgılısıne de mektup mu yazacak şüphelenıp ararsa onu sen mı gönderdın bu mektubu derse nolucak sen herseyi iyi gidecek sanıyon da olmaz o iş kızlar sandığın gbi değil :)

0|0
    0|0
    • abi o yüzden soruyorum ya. Daha gerçekçi bir şey arıyorum benden şüphelenmeyecegi bir şey ondan soruyorum. Ayrıca sevgilim o eski sevgilisi konusunda aptal herşeye inanır . Eve gidince +1vereceğim dostum telefondan veremiyorum

• abi ayrıca eski sevgilisine ulaşamaz. Telefonu yok çocuğun ve face de kullanamıyo . Çocuğa hiç bir türlü ulaşamıyo. Zaten ulaşsa bana tekmeyi kovacak gibi geliyor o yüzden böyle bir oyun oynamak istiyorum

• bi kere mektup la olmaz. eski çocuğu iyi tanıman ve nasıl konuştuğunu bilmen gerek kelimeleri ona göre seçmeli. çağırmak için sağlam bir mevzu olmalı. çağırdığın kafe senin bilme ihtimalin düşük olan bir kafe olmalı. o gün kız arkadaşın senin önemli bir işin olduğunu ve asla ekilemeyecek bir durum olduğunu ve gelmenin imkansız olduğuna inanmalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • dediğin tüm durumlara sahibim şu an. Ama sevgilimi nasıl oyuna getireceğimi bilmiyorum.

• dedim işte dediklerimi yap

Yükleniyor...