Sitede dini sorular sorulmaması eski dini soruların kaldırılmasını isteyen varmı

sitede dini sorular sorulmaması eski dini soruların kaldırılmasını isteyen var mısitede ateist sayısı bir hali çok insanların kafalarını karıştırmaya ve dinle ilgili dine saygısızlık edenleri çok görüyorum buda bir hayli üzüyor beni

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence kaldırılmalı, çünkü haddini bilmez çok insan var.

Yanlız tarafsız bir bakışla sormanızı beklerdim çünkü her ne kadar dalga geçen ateist varsa bir o kadarda dalga geçen müslüman var. Kimsenin inancı ile dalga geçmeye kimsenin hakkı yoktur (ateizm inançsızlıktır derseniz hayır değildir onlarda Tanrının olmadığına inanıyor)

0|0
    1|0
    • ateizm mi inanıyosun

• dinlerle soru sorulmamalı diye düşünüyorum bütün dinlerle

• tamam bende katılıyorum, bencede sorulmamalı. Milletin ağzı torba değilki büzesin ya abuksabuk bişey soruyorlar ya da abuksabuk cevaplar geliyor. Hiç lüzumu yok

• Belirli bir saygı çerçevesinde tartışılabilir ama şu yaşıma kadar hiç görmedim. 2 tarafta kendine çekmeye çalışır karşıdakini ama hiç olmaz . Bende yorumları okurken sinirleniyorum nasıl böyle düşünülebilir diyorum ama bunu yansıtmamak kaba olmamak önemli olan .

Birde dinle dalga geçiyorlar o zaman sınırsız ban yenmeli vatanla dalga geçiliyor sınırsız ban atılmalı da işte sen anladın onu hacı ..

0|0
    1|0
  • Herkes istediğine inanmakta özgürdür ama kodumun saygısız piçleri saygı duyma olayından yoksun olduklarından dolayı bu haledeyiz ülkenin gidişhatınada etken budur çok hazırız bölünmeye başkalaşmaya bir saygı duyun bir hoş görün lan

1|0
    0|0
  • Yok kaldirilmasin ben sirf o ataislere inat soruyorum dini sorgulamam inancim sonsuz

rahatsiz olsunlar mahsat onlsr atais falanda degil

bunu artistlik olsun diye yapiyorlar ozelliklere modlar inancsiz

2|1
    0|0
  • Bence sorulmalı çünkü düzgün cevap veren sevap alır dalga geçende günah alır azabı artar :)

1|0
    0|0
  • dini ve siyasi soruların sorulmasına karşıyım çünkü herkes kendi görüşünde olmayanlara hakaret etmek için adeta yarışıyorlar birbirleriyle...

0|0
    1|0
  • dinle dalga geçenler diğer hayatta cezasını çekecek zaten.

1|0
    0|0
  • dini alet etmemeli buralara

0|0
    0|0
  • bu yerlerde olmamalı o sorular

0|0
    0|0
Yükleniyor...