Erkek arkadaşıma bir daha vermemek kaydıyla arabamı 2 haftalığına verdim. Babam istemiyor, ne yapmalıyım?

erkek arkadaşıma bı daha vermemek kaydıyla arabamı 2 haftalıgına verdim. babam laf yapmaya başladı. başından beri kini var babamın adını duyduğundan beri. ona naptı bu çocuk ya. şimdide getirsin bu akşam getirmezse mesaj çekerim diyor. baba beni kaybedersin oyle bisey yaparsan dedim. benim kurallarıma gore yasayacaksınız, yasamıyorsanız kım nereye gıdıyorsa gıtsın diyor.

çok sınırlıyım babama karsı baba duygusu yok ıcımde artık.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• O arabanın parasını kim verdi ? Kiralamay kalksan en mütevazi araba günlüğü 80 lira..İki i haftada ne eder ? 1600 lira.Çok kıymetli erkek arkadaşın beleşe konanan kadar Versin bir yereden kiralasın arabasını derdi sanamı düştü ?..Baban haklı.. Biz bir hafta değil 3 gün bile arabasını verecek sevgili bulamadık.. Ne kızlar var be...Birde babaya sitem..Çok sinirliymiş...Bak hele bak...BİR KÖTÜYE YAR OLUP İNİM İNİM İNLERSİN...BABAAAAAA DERSİN...Ama yanında bulamazsın. Kıymetini bil...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• aile mefhumu , baba anne olmak ne demek bilmediğin için bol keseden sallamak kolay , babanının parasıyla aldığın arabayı, tabikide elin oğluna verdiğine kızıcak baban, hemde ondan habersiz. Ne olursa olsun el o senin ailen için , sonucunda emanet malın başına birşey gelmesi daha kolaydır derler. Onun için babana değil kendine kız sen

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın da olsa kimseye arabanı vermemelisin.

0|0
    0|0
  • Baban bir şeyleri görmüştür, ondan hoşlanmamıştır. Büyük tecrübesi bir başkadır bunu unutma. Ben her zaman büyük tecrübesinin ileriki zamanlarda çıktığını gördüm. Ama babana karşı saygısı varsa çocuğun ve anlayışlı ise, belki baban seni kıskanıyor olabilir. O zaman babana karşı biraz oyun oynayacaksınız, tatlı oyun ama. Babanı ikna etme oyunu.

0|0
    0|0
  • saçma sapan konuşma o senin baban sevgilin yokken o vardı ve olacak bişey biliyor ki söylüyor kardeşim kimin malı evli değilsin bişey değilsin ne hakla veriyorsun ki çocuk musun tamam ypaylaşırsın da bu kadarı da bence fazla kusura bakma da sevgiline niye veriyorsun ve o da ne yüzle alıyor

0|0
    0|0
  • baba haklı

0|0
    0|0
  • Babalaın kıymeti yoklukta anlaşılır babanın kıymetini bil elin oğlu yarın seni bırakır ama baban asla

0|0
    0|0
  • sen geri zekalı manyağın tekisin birgün sende evlat sahibi olunca oda aynısını sana yapar o zaman görürsün

0|0
    0|0
  • eğer kendi paranı kazanıpta aldıysan o arabayı babana su içmek düşer yok onunda katkısı vrsa yahut o aldıysa seve seve yapacaksın dediğini... işte o yüzden profil yazımda bu konuyu belirttim...

0|0
    0|0
  • baban mı derğerli elin oğlumu başka bişi demiyorum:( benimde kız arkadaşlarım var ve hatta arabası olan sevgilimde olmuştu bir gün bile olsun arabanı verdiye teklif etmedim kimse kimseyi kullanmamalı bence :(

akıllı ol karşındaki baban...baba!

0|0
    0|0
  • Bence baban haklı saygı göster. Sonra pişman olursun. Erkek arkadaşın kendisine araba alsın niye senin arabanı alıyor.

0|0
    0|0
  • bence sen, seni enayi yerine koyan sevgilin yerine mecburen yalakaya katlanan babana guvenmelisin. yazik adama!

0|0
    0|0
  • cok yanlıs dusunuyosun kucuk cocuklar gibi haklı baban.erkek arkadasının geri doneceği veya hayatından cıkmıcagı ne malum ...ama ailen senin en değer li varlıgın bu dünyada

0|0
    0|0
    • aile değerli bir kavram bunu bende biliyorum ama çocuklarına güvenmiyorsa, bir birey olarak kabul etmiyorsa , onun kurallarına göre yaşamamızı istiyorsa kardeşimede yapıyor, bende bunu ınadına yaparım.

• ilerde derler ya cocugun olunca anlarsın diye :)

• Bitmedi şu araba savaşınız. Satın gitsin.

Onun yerine sepetli bisiklet alın. O kullanırken seni önünde gezdirsin. Kafanızda hasır şapkalar; papatya tarlalarında piknikler yapın..

:))

0|0
    0|1
  • Baba diktatör galiba

0|0
    0|0
  • Arabanı vermende Seni haklı gösterecek sebep yok ki.

Allah korusun bir kaza yaparsa Ne olacak ?

0|0
    0|0
  • baban haklı

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın babala aranızın kötü olduğunu biliyor mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Babalar hep doğru söyler. Ayıp etmişsin. özür dile babandan ve sevgilinden hemen arabanı geri al..

0|0
    0|0
  • Bu konuda asla haklı görme kendini BABAN SONUNA KADAR HAKLI.

0|0
    0|0
  • babalar bunlar işte yaparlar öyle de benm takıldığım nokta erkek arkadaşın senden nasıl arabayı isteyebiliyor _?

0|0
    0|0
  • Aç gözünü, babana boşuna sitem etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...