Nerde olduğunu ne yediğini ne yaptığını sosyal ağlardan herkese twitleyenler düzgün ilişki mi isterler ?

kızın her fotoğrafını en az 280 kişi beğenmiş,hala gelmiş 'düzgün bir ilişki istiyorum:(' diyor.

elektrik direği var mesela,o çok düzgün :((

Güncellemeler:
Cüneyt Arkın film çevirir

Orhan Gencebay şarkı söyler

Elif Şafak roman yazar

OttomanWarrios KS de soru sorar :)))

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• Önce güven vermeli çünkü bir arkadaşım vardı hayvan severler camiasından O kadar güzel bir kadındı ki Sadece fiziksel olarak değil karakteride çok güçlüydü Hayrandım birilerinden yardım çıkar diye önüne geleni ekler ama kimseye taviz vermezdi Slm, meraba gibi mesajlarda o kullanıcıyı engellerdi. Fotoğraflarını beğenen çok olurdu istersem facebook hesabını kullanmama izin verirdi Bu kişi sevgilim değildi zaten yaşı Benden çok büyük sonradan manitası beni engellemiş :D Ama sevgili gibi konuşmadık Onun gibi biri ile evlenilebilir

0|1
    0|0
  • Birde demezler mi şu iletiimi, fotomu beğenir misin

Yok karşılıklı beğeni yapacak var mı

Yok yorumumu beğen mesaj atım

0|1
    0|0
  • Tutacan saçlarından tokatlıcan poposundan al sana twit al sana düzgün ilişki al sana reklam al sana like..

1|1
    0|0
  • reklam yapıyolar sırf başka birşey değil

1|1
    0|0
  • En gıcık insanlar...

0|1
    0|0
  • Ben istemem isteyenede Saygı duyarım

Not: Elektrik direği iidi :)

0|1
    0|0
  • evet isterler

0|1
    0|0
  • Ya sorma. Bir de bir artisler. Cevap vermemeler felan. Siliyorum direk öylelerini.

0|1
    0|0
  • Cüneyt Arkın film çevirir

Orhan Gencebay şarkı söyler

Elif Şafak roman yazar

OttomanWarrios KS de soru sorar :)))

0|0
    0|0
  • kızın her fotoğrafını en az 280 kişi beğenmiş,hala gelmiş 'düzgün bir ilişki istiyorum:(' diyor.

elektrik direği var mesela,o çok düzgün :((

0|0
    0|0
  • onlar ilişki istemez

0|1
    0|0
Yükleniyor...