KS hayatınızın neresinde?

KS hayatınızın neresinde? Burayı cok seviyordum eskiden, ama acıkcası ben soğudum ve epey bir süre de girmeyi düşünmüyorum artık. Yapay yapay kültür yumağı olduğunu kanıtlamaya çalışan insanlar... Tuhaf tuhaf ilişkiler. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• sıkma canını. insanları görmeden fazla değer verme. bilgisayar başında nasıl, yüzyüze nasıl onu görüp değerlendirdikten sonra arkadaşlığını, dostluğunu, ilişkini (her neyse) geliştir.

sorunun cevabına gelirsek

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ks'yi değilde üyeleri yani bizleri değerlendirmeliyiz sanırım. Her insanın gizli ya da alenen gözlemlenebilen egoları mevcut bence bunlar zaman zaman buraya da yansıyabiliyor ama bu size rahatsız eden kültür duayeni arkadaşların yanı sıra hatırı sayılır seviyeli kişilik karakter sahibi insanlarda var bence(kendimi kast etmiyorum) bu arada benim burada arkadaş sayım 5'i geçmedi hiçbir zaman o arkadaşlarım için ve bazı sorulara(ilgi alanım dahilinde ki sorulara) cevap vermek can skcı gelmiyor bana. Tabi bu benim görüşüm. Ayrıca ergen soruları asılma sarkma gibi olumsuzlukları da görmüyor değilim. Ve burada çok değer verdiğim bir insanla da tanıştım arkadaş anlamında tabi.

1|1
    0|0
  • Bu konuda içimi birilerine dökmek istiyordum, paylaşımın buna vesile oldu; bu yüzden sana çok teşekkür ederim. Yorumum hakkındaki düşüncelerini bana bildirirsen, ayrıca memnun olurum arkadaşım.

Ben bu siteye çok önceden üye olmuştum. Bir hafta falan durduktan sonra sıkıldım, bıraktım. Bazen, kafa takılanları sormak için değişik isimlerle hesap açtım ve sorularım cevaplandıktan sonra kapattım açtığım o hesapları. Bugün de bu hesabı açtım ama ne kadar dururum, hiç bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • bakalım. bekle ve gör o zaman.

• Burada çok iyi insanların olduğunu biliyorum.

Daha bugün bir kız gördüm, bittim. Ne yalan söyleyeyim, RABB'im yüzüne kendi nurundan vermiş. Çok tatlı, eridim resmen ama insanın eli bir şeye ermediği zaman, hiçbir şey yapamıyor maalesef...

• haklısın. ama yinede azda olsa arada bir birilerinin dertlerine derman olmaya çalışmak iyi hissettiriyor bana.

1|0
    0|0
  • eski ortamı yok tabi (site yayıldıkça lise,ortaokul,ilkokul derken anaokuluna giden üyelerin olduğunu duydum)

2|1
    0|0
    • Yakında şöyle bir soru görürse şaşırmayacağım "Sınıftan Alican bana eşek dedi. Ne yapayım anneme mi söyleyim öğretmenime yoksa bende ona aptal mı diyeyim":)

• facebookta kimse beni beğenmiyor diyeni gördüm az önce benide üzdü tıfılcık :(

• Bazen ben de soğuyorum ve bakmıyorum uzun süre, bazen de sıklıkla girmeye başlıyorum. Sıkıcı olduğu zamanlar oluyor benim için de ve ara veriyorum bundan kurtulmak için. Son günlerde sıklıkla giriyorum..

1|0
    0|0
    • epeydir görmemiştim seni de.

• Zaman zaman ara veriyorum dediğim gibi, gizlisin diye de yorum yapamıyorum ne yazık ki.

• bende soğudum sorular hep aynı tavırlar aynı değişik insan çok azaldı toplicam tası tarağı gidecem buralardan :(

1|0
    1|0
  • genel de iş yerindeysem ks deyim :)

1|0
    0|0
  • ben girer cevap yazarım fikirlerimi söylerim yardımcı olabiliceğim birilerine yardım ederimşu ankimseyle tanısmıslıgım flan yok öyle takılıyorum

1|0
    0|0
  • Kıçıma kadar girdi neredeyse yarın çok büyük bir ihalem var ve sabah 7'de evden çıkıcam, hatun içeride uyuyor ben buradayım.

Daha ne diyeyim artık.

2|1
    0|0
  • Sadece takılıyoruz başka anlamlar yüklemeye gerek yok olmasada olur hanii :)

Olmuş ama buda ii olmuş :)

1|0
    0|0
  • Ciddi güzel sorular olunca, kopyala yapıştır sorular olmayınca çok güzel oluyor tabi.

1|0
    0|0
  • Gece 1 le 3 arasında:) ama sorular kendini tekrar ediyor sıkılma belirtileri var yani. İlginç diyalogları görmek için giriyom:)

1|0
    0|0
  • Kizlarsoruyor işte.. Takıl gitsin çok misyon yüklemeye gerek yok..

3|1
    0|0
    • bugün hem cok sinirlendim, hem cok üzüldüm bir seye. ne gerek var ki..

• öyle oldu. birkac iyi insan icin giriyordum zaten. onlar olmadıktan sonra pek de bir anlamı yok.

• Büyük çoğunluk zaten tv vs. izlemiyorum o zaman boş vaktimi burda öldüreyim mantığıyla giriyor.. Kişilerle ilgili kısımda zaten başka sitede olsanda tartışacağın tip çıkacaktır..

• Ben KS'deki ergen sorularına hastayım hepsi sanki modaratör tarafından copy paste yardımı ile yazılıyor. :)

2|0
    0|0
  • Gün içinde farklı bir ortam görme amaçlı giriyorum, ancak verdiğim cevap sayısı son haftalarda azaldı. Daha iyi gibiydi önceden, belirli sorular sürekli tekrarlanıyor ve konuları hep aynı.

1|0
    0|0
  • Başlarda çok ilginç bilgilar öğrenmiştim aslında çokta sevmiştim burayı . Ama ergen kişilikle olup salak saçma şeyler yazanları soranları gördükçe iğrendim resmen .

1|0
    0|0
  • hemen hemen hergün girer oldum

1|0
    0|0
  • gidene kal denmeZ..elveda...

1|0
    1|0
  • sahte insanlarla vakit geçirme şeysi. bazı komik arkadaşlar var onlarda gitse bota sarar.

1|0
    0|0
  • arada bir takılıyorum öyle

1|0
    0|0
  • ben burdayım diye gidiyosun değil mi :/ sana göre ben çok yapmacığım değil mi gizli :/

1|0
    0|0
  • Baş parmaklarımın ucunda

1|0
    0|0
  • Şurasında

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sıkıldığm zaman girmiyorum bir süre ama hesap yakmadım hiç annem.

fakat insanları ve tavırlarını bu kadar önemseme :)

reel değil adı üstünde sanal canını kimse sıkamasın

2|0
    0|0
  • Vakit geçiyor, seviyorum burayı. Ama bazen tadı olmuyor dediğin gibi.

1|0
    0|0
  • Gitme dur ne olur gizliler olmasa biz ne yaparızzz ne olurrr söyleee hiç mi sevmedinizzz biziiiii.

1|1
    2|0
  • Vakit geçiyo eğleniyoruz zaman öldürüyoruz gözünde büyütme bence bu kadar gel takıl biraz git

2|0
    0|0
  • Ben öylesine şans eseri girmiştim sonra üye olayım dedim şimdi ise ayrılmaz bir parçam oldu:) Ara sıra olmadık insanlarlada karşılaşsam burayı çok seviyorum:)

2|0
    0|0
  • Kalpimin derinliklerinde

1|2
    0|1
  • Egleniyorum

1|0
    0|0
  • Bazen sıklıkla giriyorum baz ise hiç grmediğim oluyor. Bazı sorular çocukça ve gülünç

1|0
    0|0
  • Takıl ya boşver. Eğlencesine dur kafanı dağıtırsın.

1|0
    0|0
    • öyle yapıyorum aslında, fazla da kimseyle muatap olmamaya calısıyorum.

Yükleniyor...