Hayatınızda insanlardan en fazla ne kadar mesafe uzaklaştınız?

hayatınızda insanlardan en fazla ne kadar mesafe uzaklaşınız? 1 km 500 m? dağa çıkmak olur denize tek başına açılmak olur

0|0
50|52

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 49

• Toroslara çıktım.çok iyi geldi.

0|1
    0|0
  • genelde 1 m uzakta duruyorum.

0|1
    1|0
  • Hepsine bi' virgül kadar uzağım.

0|1
    1|0
  • Havuzda boguldugum gun.. herseyi hatirliyorum herseyii gozlerim acik havuzun dibinden yukariya baktigim ana kadar hatirliyorum o an tek hissettigim bir daha nefes alamiyicakmiyim.. tek aklima geln buydu ve o an o kadar uzaktimki insanlara yani oyle hissediyordum arkadaslarim saka yaptigimi filan dusunmusler.. kotuydu ; (

0|1
    0|0
  • Yarım saatlik uzaklıkta ,ayrı dünyalara aitmişiz gibi uzaklaştık malesef:(

0|1
    1|0
  • istanbulu terkedecek kadar mesafeyı uzak tutarım...

0|1
    0|0
  • çok km...

0|1
    0|0
  • Anlaşamadıgım insanla yanyana duralım çok mesafe vardır aramızda o zaman.

0|1
    1|0
  • ispanyaya kadar gittim :) biraz kendime güvensem amerika da düşünüyorum ama kararsızım. gidince özlüyor insan burdayken bıksa da. salak bir durum

0|1
    0|0
  • 2688,3 km ..

0|1
    1|0
  • Bi ülke uzaklığı

0|1
    1|0
  • yanıbaşımda dururlarken bile ölüm kadar uzaklaştığımı biliyorum

0|1
    0|0
  • Kaçıcam gidicem bu diyarlardan uçucam yaban ellere

1|1
    1|0
  • az oluyo ya

0|1
    0|0
  • hiç bir fikrim yok

0|1
    0|0
  • 950 km :) uzakdayız birbirimizden ailemden sevgilimden

0|1
    1|0
  • yanında olsa bile beyinler ve kalpler uzak kalmışsa sen başka bir gezegendesin, o başka bie gezegende:)

1|1
    1|0
  • bilmem 30 metre ?

0|1
    0|0
  • çok fazla uzaklaşmadım ya

0|1
    0|0
  • 10.000 km arabayla gidilmiyor, 22-23 saat aktarmali, aktarmasiz 14 saat kesintisiz ucus.

0|1
    0|0
  • Saatte 7,248 km uçarak uzaklaştım

0|1
    0|0
  • Tek başıma ormana gittim. 1 km falan uzaklaştım sonra geri yolumu bulana kadar dokuz doğurdum

1|1
    1|0
  • 23 katli bos insaatin tepesine ciktim

1|2
    1|0
  • kartalkayadayken farklı bir pist kullanıp kimsenin olmadıgı bir yerde oturmuştum. her yer bembeyazdı çam ağaçları dışında ve sessizlizlikten dolayı kulaklarım ugulduyordu

0|1
    1|0
  • en ıssız yerdeyken bile sağda solda birisi olmadığından emin olamaz ki insan :)

0|1
    0|0
  • Sanirim enfazla birkac metre :) dagada ciksam basimi alio gitsemde yalniz yapqmam bunlari :)

0|1
    0|0
  • Ah ah uzaklaşamıyoruz. Kaderimiz bu

0|1
    1|0
  • Herkezden herseyden kacmak icin kıbrısa gitmistimmm

0|1
    1|0
  • odamin kapisi tüm dünyayi izole etmem icin yeterli:D

1|1
    1|0
  • bazen bir uçurum kadar uzak bazen de bir kalp kadar yakın oluyorummm...

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 52

• ''Susmak, mana eksikliğinden değil; belki de mananın derinliğindendir.'' demiş Hz. Mevlana'mız.

O yüzden; insanlardan uzaklaşmanın en büyük yolu; onlardan nefret etmektir. Bir insandan nefret ettiysen eğer, o insan her kim olursa olsun ondan tamamen uzaklaşmışsın demektir. Nefret ettiğin zaman, zaten o insana karşı hiçbir olumlu duygu hissetmezsin, sürekli susarsın ona karşı. Bu suskunluğun, ona olan isyanının ve nefretinin en büyük ve en manidar göstergesidir.

0|1
    1|0
  • iki dünya arası...

0|1
    0|0
  • 20 km .

0|1
    0|0
  • Okyanusun ortalarında olduğum zamanlar geldi aklıma.

İnsan değil kuş bile yoktu ortalıkta.

0|1
    1|0
  • bir telefon kadar uzağım

1|1
    1|0
  • güzel bir soru tebrik ederim ..hiç düşünmemiştim...hiç uzaklaşamadım.. uzaya gitmek isterdim tek başıma...

0|2
    1|0
  • Hiç uzakşamadım uzaklaşmak isterdim :S

0|1
    0|0
  • istedigin kadar uzaklaş geri döneceksin sonuçta

0|1
    0|0
  • Fethiye babadağda yamaç paraşütüyle uçarken 2000 küsür metre..

Zigana dağına tırmanırken 1200 metre işaretli bantta tıkandım..

Denizde azami 500-600 metre açılırken..100-200 metre gerimde enayinin biri vardı aklınca yarışacak..

Zıpkınla avda deniz saatime göre 21 metre..

Özgürlük ve insanlara uzaklık arayan herkes denizle yükseklikle ve dağla bu yolu bulabilir..

0|1
    0|0
  • Kulaklığımı takınca bu dünyada olmuyorum mesela.

0|1
    0|0
  • Askere gıttım aılem ve yakınlarımdan uzaklasma acısından.ıstanbul la ıran sınırı arası mesafeyı hesaplayın, dıger turlu pek uzaklasmamısımdır. Hatırlamıyorum. Gercı ınsan bıldıklerımız goruntude ınsan cıkmıyo bazen oda farklı bı bakıs.oyonden bakarsak farklı sonuca cıkarız fazla desmeden bırakıym:)

0|1
    1|0
  • 268 KM uzaklaştırdım. 2.5 yıl oldu ve pişmanım geri dönmek için herşeyi yapıyorum ancak bir sürü şey çıkıyor karşıma , bazen insan pişman oluyor bazı şeylerden...

0|1
    1|0
  • valla ben hep uzaklaşmak istiyorum söyle bir çiflik evim olsun eşimide alım mutlu mesut yaşım istiyorum

0|2
    1|0
  • o uzaklaşma denizde oluyor maalesef.karada hertürlü insan var dağda bayırda.ama bir 100 d. mili uzaklaştım mavideyken

0|1
    1|0
  • Tuvalette sıçarken..otomatik ışık sönünce herşeyden uzaklaşırım genellikle..dağa çıkıpta sıçamadık daha panpa.

0|1
    1|0
  • Uzaklık ...

Bakıpta sonsuzluk kadar uzakta olanlar da var.

Görmeden O kadar yakınımda hissettiğim ve sonsuz teslimiyetle bağlandığım da var... ( Allah aşkı)

0|1
    1|0
  • insan gün gün yaşadıkça çevresindekilerin gerçek yüzünü görüyor.bende de öyle oldu..şu anda ne sevgilim ne arkadaşım var.iş yerinde de var ama onlarda robot gibi insanlar.

0|1
    0|0
  • Yurt içi soruyorsanız -1200 Km. uzaklaşmışımdır aşağı yukarı..

0|1
    0|0
  • antalyadan diyarbakıra askerlik için yaklaşık 1 yıl.

0|1
    1|0
  • 2500 km uzaklaştım.

0|1
    0|0
  • 20 ml .. uzaklatştim denızde ..nemruta cıktım lakın ınsanlardan uzaklaşamadım canlılarını geçtık olulerı cıktı çç

0|1
    1|0
  • kmreleri saymadım ama uzaklaştım bir iki kere

0|1
    0|0
  • Ortalama 8000 km. Çocukluktan bir arkadaşım Brezilya'ya gitti.

0|1
    1|0
  • Av evine çekilip haftalarca insan içine çıkmadığım zamanlar oluyo senede bir kaç kez

0|1
    1|0
  • Bayağı dertlenip kendi kendimi dağa kaldırmıştım bir kere en yakın köy 5 km falan uzaktaydı.

0|1
    1|0
  • Yorganın altına girip uyudum sonra rüyamda gölcüğe gittim askerlik yaptığım deniz altı gemisine girdim kimse yoktu çok güzeldi:)

0|1
    1|0
  • ayrılınca onu birdaha görmemek için işi bıraktım,kariyermden uzaklaştım, hala işsizim..

0|1
    1|0
  • Yeteneksizsinize katılmıştım. Ailemden uzak kıbrısa gittim. Saolsun acun abi her şeyi karşıladı :D

0|1
    1|0
  • ilk deneme 36 km hayırlısıyla hedef 2023'te hedef 23 bin km:D

0|1
    1|0
  • hiç yakın olmadım ki

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    22
Yükleniyor...