Bakıştığınız bir kız ile nasıl tanışırsınız ?

Daha önce biriyle herhangi bir yerde bakışıp tanışma olayınız oldu mu ? Olduysa tanışma cümleniz ne oldu ya da ne gibi tepkiler verdi karşı taraf size ? Peki kızlar siz bakıştığınız bir erkeğin size nasıl yanaşmasını istersiniz ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bakışıyorsanız eğer ikinizde görünüş olarak birbirinizi beğendiniz demek.

gidip tanışman lazım. gereksiz gereksiz gülümseme. heyecan yapma. ne diyeceğim diye düşünme. düşünürsen eğer mal gibi kalırsın. kekelersin. sözcükleri birbirine karşıtırırsın.

ilk olarak sen yabancısın değilmi? ne kadar hoşlansada seni tanımıyor. kızın rahatlamasını sağlaman için biraz konuşman lazım.

kısa konuşma konusu veriyim. kızın yanına gittin. konuşmaya başladın

sen: o telefonun markası xxx mi?

kız: evet öyle. veya bıdı bıdı bıdı

sen: hadiyaa:) kuzeniminde vardı öyle bir telefonu. durmadan herkeze mesaj gönderiyordu. denize bu telefonla girdi bozuldu. tekrar aldılar aynı marka tekrar bozuldu. çok uğursuz bir telefon. size böyle bişey oldumu ?

kız: bıdı bıdı bıdı bıdı

burda bişey sordun kız cevap verdi. kızın üzerindeki malzemelerden konu çıkardık bunu şimdi uydurdum. zor değil

ama sakın konuşabilirmiyiz diye bişey sorma. istese bile bazı kızlar hayır diyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç bsıma gelmedi ama sen istersen tesadüfen karsılaşmış gibi yapıp sizi sanki bir yerden hatırlıyorum diyerek söze girebilirsin..daha sonra ortak yönlerinizi bul emin ol hoşuna gidicek en azından tanışmış olucaksın.. .d

0|0
    0|0
  • Ciddi tavırlarla kendinden emin konuşmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gider konuşurum

0|0
    0|0
  • kağıda yazarım

0|0
    0|0
  • bilmem.. hiç gerek duymadım..

0|0
    0|0